reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

elciaaaak, no i jak tam smak glukozy cytrynowej ? Ja się właśnie zastanawiam czy kupić zwykła i dodać cytrynę czy lepiej kupić tą cytrynowa :baffled:
Dzisiaj wizyta ;)
 
reklama
@K8y @elciaaaak @Just&yna dzięki Wam za miłe słowo! Dzięki temu mój test glukozy przebiegł bezproblemowo, uffff. Smak bardzo ok, z cytryną taka lemoniada. 2h też mi zleciały z książką w ręku, a później przyszła jeszcze jedna dziewczyna, też na glukozę i trochę czasu przegadałyśmy. Ale powiem Wam, że po trzecim pobraniu już musiałam coś zjeść, heh dobrze, że mi M. zrobił kanapkę :)
 
Hej ja czekam na położna do was też tak jeździ ?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie polozna będzie dopiero po porodzie

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Hej ja czekam na położna do was też tak jeździ ?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom


Póki co ja byłam u niej na pogawędce w przychodni, po 30 tygodniu kazała zadzwonić.
Odwiedziny w domu będę miała ale dopiero po porodzie.
A to położna, którą sama wybrałaś czy przydzielona z przychodni?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z przychodni dowiedziała się od koleżanki że jestem w ciąży i tak wydzwania że musi przyjechać na spotkanie

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z przychodni dowiedziała się od koleżanki że jestem w ciąży i tak wydzwania że musi przyjechać na spotkanie

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
a to jakieś dziwne jest... to nie trzeba oficjalnie zgłosić do przychodni, że się jest w ciąży/ po porodzie, żeby otrzymać opiekę położnej? wiem, że niektóre dziewczyny korzystają przed porodem, ale na własne życzenie, nie z "łapanki"
 
reklama
Do góry