reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
zawsze można się pokusić zrobić budyń domowej roboty :) Ja lubię budyń czasem sobie z synkiem zrobimy. Za to nie lubię owocowych galaretek..wrr
 
jak tam Wasze dzisiejsze łowy w Lidlu ;)? ja wysłałam męża po pościel dla młodszego, body i dresik welurowy dla maluszka w brzuszku i podobno wszytko kupił w odpowiednim rozmiarze i kolorach jak prosiłam :) zobaczymy po południu, jak wróci do domu ;)
 
Ja nie jem jogurtow naturalnych, za budyniem nie przepadam, ryby nie ruszę, mleka nie piję chyba że do kawy... Staram się jeść dużo owoców warzyw surówek itd. witamin nie bardzo mogę brać bo od nich wymiotuje jeszcze bardziej... A zachcianki spełniam bo i tak ze mną na długo nie zostają
Za tydzień idę zrobić wyniki zobaczymy co z hemoglobiną bo poleciała mi i to poważnie od ostatnich wyników... Staram się brać żelazo a ile się tego wchłania to się okaże
 
jak tam Wasze dzisiejsze łowy w Lidlu ;)? ja wysłałam męża po pościel dla młodszego, body i dresik welurowy dla maluszka w brzuszku i podobno wszytko kupił w odpowiednim rozmiarze i kolorach jak prosiłam :) zobaczymy po południu, jak wróci do domu ;)

Ja dopiero będę szła do Lidla jak wróci mój mąż z pracy. Pochwal się koniecznie zakupami:)
 
Hej dziewczyny jutro wybieram się na gluzkoze czy mogę mieć jakąś wodę z cytryną czy nie bardzo ?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie siedzę na glukozie. Mogłam dodać sobie pół cytryny :) ,wypicie tego to był pikuś ale ja jestem hardkorem. Pisałam już, że raz na kilka miesięcy potrafię zeżrec całą puszkę zagęszczonego słodkiego mleka mimo że nie jestem maniakiem słodyczowym. Może dlatego że to taki przysmak z dzieciństwa :) Nawet pobranie krwi nie bolało. Jestem już zahartowana. Dziwne że Gabcio się nie wierci jeszcze po takiej dawce słodkości. On zazwyczaj się budzi jak ja się kładę
 
Jak wysłałam poprzedni wpis to się przebudził jednak. Bułka na mnie czeka w torebce, z serem i papryką ! Gdzie się podział mój suwaczek? Widać go? Jeszcze pół godziny siedzenia :(
 
reklama
Ja byłam wczoraj i też mogłam dodać sok z połówki cytryny , tak zrobiłam. I dało się przeżyć wypiłam w ciagu 3-4 minut i potem też źle się nie czułam.... Nawet mi czas tam szybko zleciał.
 
Do góry