reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Polecam "Dziewczyna z Brooklynu" G.Musso, właśnie skończyłam czytać, super wciągająca czyta się jednym tchem ;) ja uwielbiam takie. A teraz sięgam po "Żółwie aż do końca" J. Green, jak skończę czytać to dam znać czy warta zachodu :)
 
reklama
jeśli nie ma to być coś bardzo ambitnego ;) to polecam Jeffreya Archer'a Kroniki Cliftonów - 7 tomów, więc jest co czytać:
Link do: Książki z cyklu Kroniki rodziny Cliftonów - Lubimyczytać.pl

lub Ken'a Follet'a trylogia Stulecie:
Link do: Książki z cyklu Stulecie - Lubimyczytać.pl

ciekawe i świetnie się czytają :)

Polecam "Dziewczyna z Brooklynu" G.Musso, właśnie skończyłam czytać, super wciągająca czyta się jednym tchem ;) ja uwielbiam takie. A teraz sięgam po "Żółwie aż do końca" J. Green, jak skończę czytać to dam znać czy warta zachodu :)
Dzięki dziewczyny! Nie mam jakoś natchnienia na nic ambitnego. Zapisałam tytuły i zapytam w poniedziałek, czy mają coś z tego u nas w bibliotece. Do audiobooków nie mogę się przekonać, jednak co papier to papier...
 
@arica ja moge polecić nietypową lekką Książkę pt " sprawiedliwość owiec" kryminał filozoficzny gdzie głównymi bohaterami są owce:)
 
pilates - ćwiczenia na kręgosłup, ale muszą być regularne żeby były efekty :)
ja ćwiczę w ciąży to:
i jedna z sekcji - Core Pliates jest właśnie na kręgosłup :)

EDIT: zapomniałam dopisać, że jest tu też sporo ćwiczeń na mięśnie Kegla :)
Regularne i dobrze wycwiczone:)
Bylam raz na pilatesie i Pani mnie ciągle poprawiała, bo wszystko robiłam źle, więc z takich cw bez nadzoru mozna narobić więcej szkody niż pożytku..

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja po wizycie u lekarza. Wszystko ok, mały waży już 920 g a to 24t 3d i się pytałam lekarza czy to nie za dużo ale powiedział że jest bardzo dobrze, wg usg jest o tydzień starszy :rolleyes: nast wizyta w dzień kobiet ;)
Moja tez:)
To duuuuze maleństwo;d ja bylam w 21 i mial 385 g :D

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
U mnie 24tc a czuję się jak bym już była w 9 miesiącu :-/ brzuch wielki się mi zrobił, tchu brakuje, jakas masakra... A tu jeszcze ponad 3 miesiące przede mną. Czuję się gruba i nieszczęśliwa [emoji24]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak mam...
Wczoraj bylam na sporkaniu z pracy i laski nie mogły w to uwierzyć, ze juz mzm taki wielki ten brzuch!
23t1d...
1518852181-5ef3b15da9ac1718-aaaaaa.jpeg

1518852192-ddf64a4376cc224f-aaaaaa.jpeg

[emoji31][emoji16]
No i przekroczyłam juz 70kg... zaczynalam od 64.8.. byl to szok no ale jest to nieuniknione:p
9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
Ja się czuję świetnie ale też coś szybko rosne a to dopiero połowa :D i też kocham koszulki męża ale noszę je od początku :) Dżinsy puki co nadal pasują ale coraz częściej ubieram leginsy bo wygodniejsze. Odkupiłam sobie na Olx dwie eleganckie bluzeczki ciążowe. Teraz rozglądam się za sukienkami na lato.
Jak to jest możliwe? Ze jeszcze nosisz swoje spodnie sprzed ciazy?[emoji44]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
@olala25 straszne schorzenie AZS koleżance pomagały kremy z La Roche a później cetaphil. I zgadzam się waga abstrakcyjna niestety przez sytuacje w życiu z 56kg spadłam do 43kg i ciężko było mi przekroczyć granicę 50kg przez cały rok.

Jak u Was noc? Ja dziś miałam cudowne sny:) nic mnie wyjątkowo nie bolało, nie latałam sikać no powiem tylko tyle: oby więcej było takich nocy:)
Mnie sie ciągle sni seks[emoji16]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Ależ się niewyspałam :/ od 3 do 5 nad ranem miałam impreze w brzuchu.. Takie harce, że hej :/ będe chyba odsypiac popoludniu ...
 
Do góry