reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

TO JEST BEZCZELNE Z WASZEJ STRONY. TYLKO TYLE!!!!

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Ale kindziorek uwazasz ze nie mialysny prawa dolaczyc do grupy I ze okej ze wszystkie pozostale mamy tak z impetem pokazy ze maja nas gdzies. Chyba kazda wiedziala ze to ogolnopolskie otwarte forum. Nie fajnie naprawde. A skoro POPRZEDNI sklad tal juz porodzil to chyba fajnie zasilic szeregi bo.wiadomo im nas wiecej tym wiecej pytan odpowiedzi historii porodow I pieknych maluszkow

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja pisać tu nie będę bo to jakaś porażka się robi [emoji23][emoji23] chciałam tylko z kimś wymieniać się odczuciami itd a nie skakać do gardeł i wysłuchiwać pretensji i innych rzeczy. Jestem czerwcowa mama ale nie muszę być akurat na tym wątku bo to jakaś kpina się robi ... pozdrawiam was dziewczyny i życzę powodzonka[emoji8][emoji173]️[emoji1307][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale kindziorek uwazasz ze nie mialysny prawa dolaczyc do grupy I ze okej ze wszystkie pozostale mamy tak z impetem pokazy ze maja nas gdzies. Chyba kazda wiedziala ze to ogolnopolskie otwarte forum. Nie fajnie naprawde. A skoro POPRZEDNI sklad tal juz porodzil to chyba fajnie zasilic szeregi bo.wiadomo im nas wiecej tym wiecej pytan odpowiedzi historii porodow I pieknych maluszkow

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się z Tobą Kropka. Może jak my porodzimy to też opuścimy ten wątek i założymy swój? Tak jak mówi Foxy_mama
 
Oj dziewczynki to już Wam faktycznie nie zawracam doopy:-D
Piszcie sobie dalej i hejtujcie każda osobę, która chcę wyrazić swoje zdanie. Nie takich zasadach tu sie wszystko odbywało.
Szczęśliwych rozwiązań również dla nowych oczywiście czercoweczek☺ co by nie było że tylko tamtym dziewczynom pozyczylam :p
Bawcie się dobrze ☺
 
Dziewczyny ja pisać tu nie będę bo to jakaś porażka się robi [emoji23][emoji23] chciałam tylko z kimś wymieniać się odczuciami itd a nie skakać do gardeł i wysłuchiwać pretensji i innych rzeczy. Jestem czerwcowa mama ale nie muszę być akurat na tym wątku bo to jakaś kpina się robi ... pozdrawiam was dziewczyny i życzę powodzonka[emoji8][emoji173]️[emoji1307][emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Porazka zgadza sie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myśle ze może lepiej założyć swój jakiś wątek ? Żeby innych nie bolały nasz rozmowy [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak mysle, ze to bardzo dobry pomysl. Nie mam nic przeciwko nowym mamom, fajnje, ze jest Nas wiecej ale za przeproszeniem wpadacie tu jak do siebie - Ty szczegolnie ( a po Twoich wypowiedziach nie dziwie sie, ze nie ciezko bylo Ci sie wbic na inne watki, wiec moze wysnujesz jakies wnioski), zasmiecacie watek pierdołami, zdjeciami lazienek z CH, zakupami, pytaniami kiedy kto rodzi ( jakbyscie czytaly watek tak jak mowicie to wiedzialybyscie ktora kiedy rodzi ), jakie imiona... my juz to wszystko przerabialysmy. Szkoda Nam tego watku bo piszemy tu od poczatku naszych ciąż ale coz... jesli ktos nie potrafi uszanowac innych tylko nagminnie spamuje i w czerwcu budzi sie ze jest czerwcową mama... to znalazlysmy inne wyjscie. Niestety dzieki Waszemu nachalnemu zachowaniu ten watek ze stalymi jego bywalczyniami zakonczyl swoją dzialanosc...
Szybkich porodow Wam zycze i szczesliwego rozwiazania!
Edit- i gratuluje Wam wprowadzenia hejtu i nienawisci, chamstwa - szczegolnie Ty- i ironii na watku, na ktorym do tej pory tego nie bylo...
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Hej,
Ja tez mam termin na czerwiec i tez czytałam ten watek i dziewczyny naprawdę nie ma powody aby od razu tak reagować nerwowo. Po to jest forum aby każdy mógł wyrazić swoją opinię... To ze dziewczyny przestaly pisać bo kolejne Mamuśki doszły świadczy tylko o tym ze nie zachowały się do końca przyjaźnie. Bez słowa opuściły watek, prawdopodobnie na zamknięty przeszły. WEdług mnie mogły chociaż napisać że zostawiaja ten wątek nowym Mamuska...Nikt Was nie oskarżył tylko zostało napisane to co faktycznie się stało. Ja osobiście też nie wierzę że z dnia na dzień wszystkie urodziły zwłaszcza ze od rana do wieczora dużo pisały.
Pozdrawiam
 
reklama
Tak mysle, ze to bardzo dobry pomysl. Nie mam nic przeciwko nowym mamom, fajnje, ze jest Nas wiecej ale za przeproszeniem wpadacie tu jak do siebie - Ty szczegolnie ( a po Twoich wypowiedziach nie dziwie sie, ze nie ciezko bylo Ci sie wbic na inne watki, wiec moze wysnujesz jakies wnioski), zasmiecacie watek pierdołami, zdjeciami lazienek z CH, zakupami, pytaniami kiedy kto rodzi ( jakbyscie czytaly watek tak jak mowicie to wiedzialybyscie ktora kiedy rodzi ), jakie imiona... my juz to wszystko przerabialysmy. Szkoda Nam tego watku bo piszemy tu od poczatku naszych ciąż ale coz... jesli ktos nie potrafi uszanowac innych tylko nagminnie spamuje i w czerwcu budzi sie ze jest czerwcową mama... to znalazlysmy inne wyjscie. Niestety dzieki Waszemu nachalnemu zachowaniu ten watek ze stalymi jego bywalczyniami zakonczyl swoją dzialanosc...
Szybkich porodow Wam zycze i szczesliwego rozwiazania!
Edit- i gratuluje Wam wprowadzenia hejtu i nienawisci, chamstwa - szczegolnie Ty- i ironii na watku, na ktorym do tej pory tego nie bylo...
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png


Obserwowałam ten wątek od samego początku ale powiem szczerze,że rzadko. Jak chodziłam do pracy i jeszcze 2 dzieci to wieczorem padałam! Ufff jakie szczęście,że nie mogłam dodać żadnego zdjęcia!
 
Do góry