reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Oszaleje!!

Dzwonie do męża a on: "rodzisz ?" -nie - "o matko to dobrze, uff , tak gwałtownie dzwonisz. Myślałem ,że rodzisz " ..

3jgxskjox8hy3b2y.png
Hahahahahha gwaltownie dzwonisz [emoji23] [emoji23] [emoji23] ty i Twoja porodowa twarz ;) dzwon spokojniej ! Czego meza straszysz ! ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Mój się czepia o to,że moja komórka leży np w korytarzu bądź pokoju a ja jestem w kuchni :D mam zawsze mieć telefon przy sobie :D On myśli,że jeden skurcz i jedziemy rodzić :D
 
To ja obieralam ziemniaki i 5 min byłam bez tel dziś . Patrze a tu 6 nieodebranych polaczen ( gdzie moj m jak dzwoni to nawet nie do konca tylko pare sygnalow a tu cale 6 razy ) odbieram a ten co sie dzieje ??? Czemu nie odbierasz [emoji23][emoji23][emoji23][emoji111][emoji111][emoji111] juz widze jego czarna wizje ze lezy pewnie gdzies rodzi na podlodze i nie ma jak do tel dojsc [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jako że wiem że forumowe ciocie na bank się boją melduję ..urodziłam .. córeczkę Agatkę nie mam jeszcze pojęcia ile waży, porodu też wam nie opiszę [emoji41] bo muszę się pozbierać ale najcudowniejsze uczucie to już mieć po...[emoji16] No i żyję to druga ulga, u mnie wyszło z USG że 39 tc bo z Om 37 ale mało wód płodowych i dzisiaj otwarcie poprosiłam o wywołanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :)

My niepijacy, więc pępkowe dylematy nas nie dotyczą.

Coraz bardziej uwiera mnie ten brzuch i boli jak mały się wierci. Ale wydaje mi się że długo nie pociagne. Synek po antybiotyku odżył jak feniks z popiołów i pilnuje żebym się przypadkiem nie zasiedziala za bardzo.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Jako że wiem że forumowe ciocie na bank się boją melduję ..urodziłam .. córeczkę Agatkę nie mam jeszcze pojęcia ile waży, porodu też wam nie opiszę [emoji41] bo muszę się pozbierać ale najcudowniejsze uczucie to już mieć po...[emoji16] No i żyję to druga ulga, u mnie wyszło z USG że 39 tc bo z Om 37 ale mało wód płodowych i dzisiaj otwarcie poprosiłam o wywołanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Do góry