reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Byłam u lekarza i tylko się zdołowałam. Powiedziała że nic jeszcze nie widać ale tego się spodziewałam. Na dodatek beta poniżej 100 to może jeszcze spokojnie przyjść @......masakra. L4 oczywiście nie dostałam, a szef już nie uwzględnił mnie w grafiku.......ech

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vanila moze poprostu jest jeszcze za wczesnie. Prace masz niebezpieczna dla plodu? Czy dlaczego masz od razu isc na l4? Sa zawody w ktorych daja l4 od pozytywnego testu a innym nie dadza

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kum pracuje w żłobku. Szef od razu powiedział z mam iść na l4 bo już u niego dwie dziewczyny straciły ciążę, bo to ciągle choroby, grypy i ciągle dźwiganie......nie wiem co robić. Pójdę do rodzinnego i powiem jaka jest sytuacja hmm

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
On mysli ze stracily ciaze przez prace? Niekoniecznie to prawda. Ilosc naturalnych poroniwn jest duza choc jest to przykre. Ale rozumiem twoj prpblem bo szef niechce abys pracowala. U nas w zlobie pracowala kobieta do konc 7miesiaca..to juz troche przesadzila. Ale nie chciala iscna wolne

Napisane na LUNA_II w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też nie zaznam spokoju dopóki nie zobaczę bąbla na swoim miejscu z migającą kropeczką...

vanilia daj znac jak po wizycie... ja pewnie pojde w poniedziałek bo nie mam duphastonu a wole brac....
 
vanilia - po dwóch dniach ponów bete i będziesz coś wiedziała wiecej...jak bedzie ladnie przyrastac to poczekaj jak bedzie ok 1000 wtedy widac pecherzyk mniej wiecej....
 
Vanilia idź do rodzinnego na pewno wydebisz zwolnienie na co kolwiek a w tym czasie beta wzrośnie i już gin ci da. A który u Ciebie dokładnie dc?
 
Dzięki dziewczyny. Pójdę do rodzinnego powiem co i jak i myślę że te dwa tygodnie jakiś wysępie a potem już gin powinien dać.

Kum zrobiłam błąd że my powiedziałam, bo prosił jak któraś zaciąży to od razu się przyznać bo mu zależy na naszym zdrowiu. Moz i zależy ale teraz mam problem bo powiedział że na l4 albo da mi urlop bezpłatny a to nie bardzo mi się podoba:-/


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś się nie wyrobiłam ale jutro idę zrobić betę.

Vanilia rodzinny powinien dać.

cd9bxzkr3z33iu72.png
 
Do góry