reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Gratulacje! Niech rośnie zdrowo bobasek!
To za kogo teraz kciuki zacisnąć? Którą następna na wizytę sie wybiera? :)

Jeszcze ja na 11.00 [emoji4]

f2w3rjjg4alhglhc.png
 
Nie nadążam. ..
Młodamama gratulacje [emoji38] dobry sprzęt ze tak szybko widać
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace [emoji109][emoji109][emoji109]
Ja dzisiaj tez idę ale nie wiem czy mnie przyjmie - mam się zapytać [emoji54] próbuję dostać się na NFZ bo pytałam o cenę tych badań co mi zlecił prywatny i to jest ponad 200 [emoji34] szkoda mi [emoji22]

 
Nie nadążam. ..
Młodamama gratulacje [emoji38] dobry sprzęt ze tak szybko widać
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace [emoji109][emoji109][emoji109]
Ja dzisiaj tez idę ale nie wiem czy mnie przyjmie - mam się zapytać [emoji54] próbuję dostać się na NFZ bo pytałam o cenę tych badań co mi zlecił prywatny i to jest ponad 200 [emoji34] szkoda mi [emoji22


No niestety, idąc prywatnie do ginekologa za wszystkie badania trzeba płacić. Przeraża mnie to bo też chodzę prywatnie. Na NFZ najszybciej chcieli mnie przyjąć w grudniu :/
 
Nie nadążam. ..
Młodamama gratulacje [emoji38] dobry sprzęt ze tak szybko widać
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujace [emoji109][emoji109][emoji109]
Ja dzisiaj tez idę ale nie wiem czy mnie przyjmie - mam się zapytać [emoji54] próbuję dostać się na NFZ bo pytałam o cenę tych badań co mi zlecił prywatny i to jest ponad 200 [emoji34] szkoda mi [emoji22]

Ja też zaraz wychodzę wydębić skierowanie na badanie na nfz bo prywatnie kosztuje ok 400zł Płacę składki, opłacam luxmed i jeszcze im mało! Co to to nie, musimy walczyć o swoje ;)
 
Więc Aleks i Mati czekam na wieści z zacisnietymi [emoji109]
Nahia fajnie , że masz tak rano wizytę, nie będziesz musiała czekać czego ja np nie cierpię! [emoji14]teraz wizytę będę miała na 15.20 i znając siebie to do 14 będę w piżamie chodziła żeby przespać większość ranka heh :)

Anulka gdzieś czytałam ze ciężarne musi gin przyjąć nawet niezarejestrowane. Taki masz przywilej. Mam nadzieję, że sie uda :)

 
Ja chodzę na NFZ - tylko USG mam robione prywatnie- NFZ nie finansował sprzętu do usg- ale przynajmniej badani maz za free. Prywatnie czasem fajnie , że na każdej wizycie można podglądać dziecko- z drugiej strony nie wszędzie tak jest- moja znajoma płaci za wizytę z USG prawie 200zl. Za zwykła 100.

Myślę , żeby kupić detektor tentna - czy któraś mama używała?
Dziewczyny od kiedy można umawiać się z położna ? W pierwszej ciąży nie korzystałam w drugiej zamierzam.
Planujecie zapisać się do szkoły rodzenia? Ja tak , tylko nie wiem od którego miesiąca najlepiej .

 
Madziarra21 ja próbowałam się dostać na NFZ i ginekolog odesłał mnie prywatnie... także z tymi przywilejami jest różnie :/
 
reklama
Dzień dobry.

mlodamama gratulacje!!! Super, że już serduszko jest!

Ja mam wizytę o 17:45, ale synek się tak rozchorował, że tylko o nim teraz myślę :/ jedziemy zaraz do lekarza


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Do góry