reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wam powiem tyle przez to że sama prosiłam o wywołanie stwierdzam że warto poczekać jeśli ma się możliwość oczywiście do terminu bolało jak sam skur.....oxsy, czopek, domiesniowy zastrzyk, miałam błagać o CC ale i tak krótko rodziłam teraz mąż się podwiązuje bo nigdy nie będę się kochać... Ale niunia jest cudna to fakt jak ja umyją to dodam zdjęcie ale swoją drogą u mnie mogło być tragicznie przez tą pochwę....więc nie bójcie się bo były i taki co w 10 min rodziły

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie dlatego ja pi pierwszym wywołanym modlę się żeby pród sam się zaczął i ładnie szedł- bez oxy i innych wspomagaczy bólu.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
A ja witam się z Wami z oddziału patologii. Czekałam na przyjęcie 4godz,a potem jeszcze na łóżko,bo jest oblężenie. Dzisiaj nic nowego się nie dowiedziałam..zobaczymy jutro,ale mam nadzieję,że długo tu nie zabawię..
Ps. Leżę z dziewczyną,która jest tu 2miesiące!! Masakra....

Oby szybko się ruszyła akcja :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja wam powiem tyle przez to że sama prosiłam o wywołanie stwierdzam że warto poczekać jeśli ma się możliwość oczywiście do terminu bolało jak sam skur.....oxsy, czopek, domiesniowy zastrzyk, miałam błagać o CC ale i tak krótko rodziłam teraz mąż się podwiązuje bo nigdy nie będę się kochać... Ale niunia jest cudna to fakt jak ja umyją to dodam zdjęcie ale swoją drogą u mnie mogło być tragicznie przez tą pochwę....więc nie bójcie się bo były i taki co w 10 min rodziły

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas też będzie problem z antykoncepcją - mąż nie chce wasektomii, ja hormonów także nie wiem co z seksem po porodzie - kategorycznie w ciąży kolejnej być już nie chcę




74703e3kkwoaumma.png
 
Jako że wiem że forumowe ciocie na bank się boją melduję ..urodziłam .. córeczkę Agatkę nie mam jeszcze pojęcia ile waży, porodu też wam nie opiszę [emoji41] bo muszę się pozbierać ale najcudowniejsze uczucie to już mieć po...[emoji16] No i żyję to druga ulga, u mnie wyszło z USG że 39 tc bo z Om 37 ale mało wód płodowych i dzisiaj otwarcie poprosiłam o wywołanie

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje
 
Heh nie wiem co myśleć....nawet dość regularne te skurcze się zrobiły ale krótkie max 30 sekund.... Poczekać jeszcze nie? Mąż to już by jechał ale nie chce panikować[emoji3]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Witam ;-) rozwarcie na opuszek. Mały 3800g, więc duży chłopak się szykuje i dlatego czas na wyjscie. Jak nie urodze do poniedziałku,a na 12.06 mam termin to najprawdopodobniej pójdę na oddział i zaczniemy wywoływać :-) tak więc czekamy!
Masaż szyjki też miałam, i od tego czasu czuje, podbrzusze jak na okres a wczesniej nawet jednego skurczu nie miałam
Teraz jadę na. pizze i potem seks, pierwszy od jakiś 6 miesięcy więc może to pomoże po takim czasie :-)

Trzymam kciuki za rodzace mamuśki.
Ps Rybcia gratulacje [emoji323] [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
No to powodzenia i trzymam kciuki! [emoji11][emoji106][emoji106]

l22n8ribse3r1mij.png
 
Do góry