reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czas na nocniczek :)

Ojoj dziewczyny u nas też na razie zero sukcesu. Od wczoraj odpieluchowujemy. Rozpoczęłam radykalnie - po prostu zamieniłam pampersy na majtki i zwinęłam dywan. Efekt: chyba z 15 par majtek obsikanych i 15 par spodenek. Kanapa obsikana, fotelik w samochodzie też. Ani razu nie zrobiła nic do nocnika. Woła jak już zrobi w majtki.

Zakupiłam ceratkę z frotą żeby zabezpieczyć fotelik w samochodzie i jednorazowe podkłady do przewijania żeby zabezpieczyć kanapę i miejsca, gdzie panna raczy siedzieć. No i kupiłam książkę Giny Ford (tą od Rubi) - jutro kurier przyniesie - bo nie potrafię się skupić czytając w kompie.

Masakra. Ten problem mnie przerasta. Jutro dzień trzeci.
 
reklama
u nas dzień 4 dzisiaj i jestem bliska odpuszczenia,wczoraj nocnik był suchutki,zero siku mimo częstego wysadzania:((
dzisiaj jak na razie sucho i w nocniku i w gaciach,ale nie licze ze ten stan potrwa długo,mała wogóle nie współpracuje
 
Patryk tez od 2,5miesiaca bez pieluchy ale sam nie zawoła mimo ze widzi jak Aluta się drze: SIKUUUUUUUUUUUUU mój sposób na niego to co 1,5h sama sadzam go na nocnik i zawsze zrobi:-)

wczoraj z placu zabaw musialam szybko wracac bo hrabina Aluta na trawe nie zrobi!!! trzyma nawet do 10min zanim dojdziemy do domu a natomiast Patrykowi fujarke wyciągne i leje... kazde dziecko inne..

a Wam dziewczyny zycze wytrwałosci... Piwonia nie poddawaj się!!
 
mam nadzieje,że sie jednak nie poddamy
wróciłyśmy ze spaceru i suchy pampek młoda na nocniku siedzi i .........poszłam sprawdzić
mamy pełny nocnik,Aluta sie cieszy jak głupia.....zobaczymy jak bedzie dalej
 
jeden raz deczko mało,to kropla w morzu dopiero
widzę,że z nia bedzie cieżko bo jak jej sie chce to trzyma,deczko popuszcza i zaczyna chodzic i płakac wtedy sadzam i znowu pełny nocnik był po spaniu
 
Dziś kolejny dzień masakry. Hance w ogóle nie przeszkadzają mokre majtki, mokra pieluszka tetrowa też jej nie przeszkadza. Jeszcze jakby chciała posiedzieć troszkę na nocniku lub nakładce to może coś by z tego było a tak to ciężko to widzę.
 
Dziś kolejny dzień masakry. Hance w ogóle nie przeszkadzają mokre majtki, mokra pieluszka tetrowa też jej nie przeszkadza. Jeszcze jakby chciała posiedzieć troszkę na nocniku lub nakładce to może coś by z tego było a tak to ciężko to widzę.

no to u nas podobnie,mokre jej nie przeszkadza
tyle ze Alcia na nocniku i nakładce siedzi nawet chętnie i nawet godzine posiedzi
ale zauwazyłam,ze nocnik,który mamy jest na nią za duży i pupcia jej wpada do niego może dlatego jej sie nie podoba
jutro idziemy na poszukiwania wąskiego nocniczka
 
Ja jestem na etapie przygotowań do nocnikowania. W tym sensie, że za tydzień rozpoczynam tygodniowy urlop i mam plan w w tym czasie tę moją baba jagę nauczyć. Będziemy na działce , więc jak pogoda dopisze to będę ja uczyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie, gdyż dziecię moje to stwór wiele uparty :)
 
reklama
Dziewczyny a może powinnam odpuścić i próbować za jakiś czas. Skoro ona nie chce siedzieć a tym nocniku to jak ją nauczę...
 
Do góry