reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czas na nocniczek :)

ale to co na pieluchach zaoszczedzisz to bedziesz musiala zainwestowac w malusie majteczki, rajstopki... bo idzie tego tak duzo na poczatku ze pralka nie nadazy prac ;-)
tak czy siak przy dziecku ciezko zaoszczedzic ;-)
 
reklama
Co racja, to racja. A następne już niedługo. Troche się martwię, jak sobie z tym wszystkim poradzimy. Trza będzie jakieś reformy budżetowe wprowadzać:-D:-D
 
Witam. Czasem Was podczytuję bo też jestem mamą prawie dwuletniego smyka i chciałam go trochę odpieluchować:) ale niestety ma awersję do nocnika:) Myślałam o kupieniu tej książki, o której rubi wspominała ale wszędzie niedostępna:( No i chciałam w takim razie prosić o pomoc rubi. Jeśli mogłabyć przesłać mi też te skany na adres grazia22@gmail.com to byłabym bardzo wdzięczna.
 
to ja donosze ze po 2miesiącach sadzania Alutki w spodniach i w całej reszcie dzis 3 dzien chodzi w majteczkach i robi siku co pół godziny!!!:-D jest taka przeszczęliwa jak widzi co zrobiła, sama chce wylewać.
mam chyba z 20szt majteczek najtansze jakie bywają na rynku po Angelince i po reszcie. ciesze się bo jak tak dalej pójdzie to za 4tyg na wyjazd do Turcji nie będę musiała brac paki pieluch:-D

przy okazji kazałam mamie Podopiecznego gatki nanosic by razem siadali i się uczyli... Młody w lipcu skonczy 2latka:-)
 
Sempe gratki dla Ali!!!
Bartek ładnie siada i robi po spaniu zawsze i czasem pokazuje albo mówi i siada jak już zrobi - zwłaszcza kupę,czasem puszczam go bez pieluchy ale wtedy najczęściej przybiega donieść i pokazać co osikał...myslę że jest gotowy tylko jak ja w pracy to kurna nie mam się jak porządnie za to zabrać a moja mama się boi go puszczać bez pieluchy:(
 
Hej. My z Oliwcią już dłuższy czas bez pieluszek - pierwsze trzy dni masakra, a potem to wpadka góra 2 razy na dzień i po 2 tygodniach luzik. Do niedawna jeszcze jak chłodno było na spacery awaryjnie był pampers (nie wyobrażałam sobie wystawiać tyłeczka na chłód), a w domu bez. Przyznam się, ze na początku bałam się wychodzić z nią bez pompka, ale małej nawet sikanie na trawę się spodobał :-). Czasami wydaje mi sie,ze za bardzo się boje, a jej to tak naturalnie wychodzi. To samo było ze smoczkiem...
Sempe gratk dla Ali. Oliwia tez sama wylewa :-), a jak kupka była na początku to jeszcze brawo sobie biła i krzyczała - jest jest hura :-). Co do majteczek to też te najtańsze kupiłam.
 
no i u nas kilka małych sukcesów juz na koncie,sama biegnie do łazienki i albo sama na nocniczeka siada,abo karze sie na nakładke posadzić,ale na razie tylko siku jej sie udaje zrobic,z kupką jeszcze nie bardzo jej wychodzi
 
gratulacje dla Aluś i Oliwci
ja to chyba tak jak Baśka będę musiała pare dni urlopu niedługo wziąć żeby małą na nocniczek przestawić, a na pewno jest już gotowa bo woła jak zrobi siusiu i zanim zrobi kupke. No ale nie jestem pewna czy to dobry moment skoro za niecałe 3 mies ma się pojawić Julki siostra...
 
reklama
Megaczka moment jest zawsze dobry :-). Akurat Julka zacznie korzystać z nocniczka, a druga kruszynka w nie skoczy.
Ja ci powiem, ze chciałam czekać do wakacji z nocnikiem, ale Oliwcia zaczęła wołać wcześniej i nie chciałam przegapić momentu który ona sobie wybrała i nie żałuje. Poszło gładko. Koleżanka przegapiła (że tak powiem) i teraz Zuzia nie chce nocnika (Zuzka też jest z sierpnia). Wiem, ze każde dziecko inne, ale jak sama woła to może warto spróbować?
 
Do góry