reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Aleee piękny kot ;)

Polecam koty brytyjskie, strasznie towarzyskie . Zobaczymy jaka będzie w stosunku do małego, ale jakos szczególnie się nie obawiam bo to taki duży miś :)
 

Załączniki

  • 51169E97-85A4-4014-9BAE-3C372ABDDD86.jpeg
    51169E97-85A4-4014-9BAE-3C372ABDDD86.jpeg
    236 KB · Wyświetleń: 56
Polecam koty brytyjskie, strasznie towarzyskie . Zobaczymy jaka będzie w stosunku do małego, ale jakos szczególnie się nie obawiam bo to taki duży miś :)
Ale słodziak z tym jęzorkiem:D

U mnie dwa sierściuszki, oba przygarnięte, megaprzytulaki:) też jestem ciekawa, jak zareagują:)
 
A jak tam Wasze cukry?:)
U mnie już ostatnia prosta, nawet dietę trochę odpuściłam (byle do czwartku) i cukry spoko. Chyba naprawdę już teraz ciąża tak nie obciąża trzustki.

Bo trochę nam wątek zwekslował na inne tory i zaraz nas tu admini upomną;)
 
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od dawna, ale jakoś nie pisałam ;)

Jestem w 24 tc i cukrzyca ciążowa stwierdzona od początku, czyli od 10 tc jestem na diecie. Na razie bez insuliny, bo przekroczenia zdarzają się rzadko. Choć ostatnie 3 dni pod rząd miałam na czczo za wysoki, ale chyba znam przyczynę i zobaczymy jak jutro.

Dzisiaj 1h po obiedzie 98, ale na obiad był stek i sałatka plus pieczywo ziarniste, więc nic co mogło podnieść cukier [emoji16]

Czy Wam też nie przybywa kg? Mój ginekolog uspokaja mnie, że czasem tak jest przy cukrzycy ciążowej i że Mała rośnie zdrowo, ale jakoś wolałabym chyba żeby kg rosły choć troszeczkę, tak jak w "typowej" ciąży [emoji4]
 
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od dawna, ale jakoś nie pisałam ;)

Jestem w 24 tc i cukrzyca ciążowa stwierdzona od początku, czyli od 10 tc jestem na diecie. Na razie bez insuliny, bo przekroczenia zdarzają się rzadko. Choć ostatnie 3 dni pod rząd miałam na czczo za wysoki, ale chyba znam przyczynę i zobaczymy jak jutro.

Dzisiaj 1h po obiedzie 98, ale na obiad był stek i sałatka plus pieczywo ziarniste, więc nic co mogło podnieść cukier [emoji16]

Czy Wam też nie przybywa kg? Mój ginekolog uspokaja mnie, że czasem tak jest przy cukrzycy ciążowej i że Mała rośnie zdrowo, ale jakoś wolałabym chyba żeby kg rosły choć troszeczkę, tak jak w "typowej" ciąży [emoji4]


Hej. Ja jestem w 25 tygodniu waga spadła o 10 kg i póki co nie zanosi się na wzrost . Dodam ze nie byłam otyła przed ciąża.
 
Przestań;p moje cukry to masakra.
Wczoraj aż się popłakalam z bezsilność. Normalnie usiadłam i ryczałam. Przez 2-3 dni na czczo podwyższone więc zwiększyłam insulinę. A wczoraj nawet po kolacji wywaliło w kosmos. Zjadłam to co powinnam a bieda. Postaram się rygorystyczniej trzymać dietę. Bo jednego dnia zjadłam lody a drugiego 5 szt prażynek.
Wizyta w pon u ginekologa i robiłam to badanie z krwi co pokazuje średnią z 3 mc cukrów więc zobaczę co i jak.
Muszę swojego gina przycisnąć bardziej o wymiary małego bo jak dalej taka główka będzie duża to nie mam szans na sn tylko będę intensywnie myśleć nad cc.
Co do wagi to przybrałam 8 kg nie całe a jestem w 32 tc. Tyje bardzo wolno więc jest ok.
A jak tam Wasze cukry?:)
U mnie już ostatnia prosta, nawet dietę trochę odpuściłam (byle do czwartku) i cukry spoko. Chyba naprawdę już teraz ciąża tak nie obciąża trzustki.

Bo trochę nam wątek zwekslował na inne tory i zaraz nas tu admini upomną;)
 
reklama
U mnie na czczo jest spoko. Ale dziś wyjątkowo po śniadaniu poszło do góry :/ a zjadłam w sumie tyle co zawsze. Tak sobie myślę że moze im dalej tym gorzej :D
@Martitka5 ja dzis jednego chipsa zjadłam haha marza mi się laysy karbowane zielona cebulka :rolleyes:
 
Do góry