reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Wczoraj byłam na spotkaniu z moją grupa z ostatnich studiów. Wychodzi na to, że na późną kolację miałam piwo 0%.
Dzisiaj rano cukier chyba najniższy od miesiąca:)

Czy to znaczy, że powinnam się przerzucić na kompot chmielowy?
Ciekawe co by na to powiedziała pani diabetolog;)
 
reklama
Wczoraj byłam na spotkaniu z moją grupa z ostatnich studiów. Wychodzi na to, że na późną kolację miałam piwo 0%.
Dzisiaj rano cukier chyba najniższy od miesiąca:)

Czy to znaczy, że powinnam się przerzucić na kompot chmielowy?
Ciekawe co by na to powiedziała pani diabetolog;)
U mnie po piwie 0 procent też cukry super :) także coś w tym jest :)
 
Dziewczyny - a mierzycie cukier po godzinie od ostatniego kesa czy od rozpoczęcia jedzonka? Dziś dziwna sytuacja, bo zmierzyłam od pierwszego 151, a jak od ostatniego to już 130:p różnica 10 min..
 
Godzinę od rozpoczęcia jedzenia. Tak jest też w książeczce od glukometru.

Mój rekord cukrowy to 207. Teraz z pomocą insuliny trzymam cukry w ryzach. Lekarz kazał tylko zmniejszać insulinę w razie jakby cukry na czczo spadły, to podobno normalne przed samym porodem.
 
Godzinę od rozpoczęcia jedzenia. Tak jest też w książeczce od glukometru.

Mój rekord cukrowy to 207. Teraz z pomocą insuliny trzymam cukry w ryzach. Lekarz kazał tylko zmniejszać insulinę w razie jakby cukry na czczo spadły, to podobno normalne przed samym porodem.
A co zjadłas że aż tyle było?
 
@slodkatrojeczka i faktycznie spadły Ci już cukry na czczo?

Cały czas się zastanawiam, czy dostanę na koniec ta insulinę, bo wizytę u diabetologa mam 20dni przed planowanym terminem porodu. Ale skoro ma być cesarka, to może zostanie jeszcze mniej czasu...

Jestem gotowa pić piwko zeroprocentowe codziennie na kolację, jeśli nie musiałabym jechać te 100km do porodu :D
 
@slodkatrojeczka i faktycznie spadły Ci już cukry na czczo?

Cały czas się zastanawiam, czy dostanę na koniec ta insulinę, bo wizytę u diabetologa mam 20dni przed planowanym terminem porodu. Ale skoro ma być cesarka, to może zostanie jeszcze mniej czasu...

Jestem gotowa pić piwko zeroprocentowe codziennie na kolację, jeśli nie musiałabym jechać te 100km do porodu :D
Spadają, ledwo 70 przekraczam a zeszłam do 6j
 
reklama
Do góry