reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa?

reklama
No tak jak napisałam idziesz do gina, a potem diabetolog.. no i niestety w kwestii cukrzycy bardziej będę wierzyć w to co powie diabetolog.
No i ja się sprzeczać nie będę jakie normy, bo z neta podawać nie będę.. bo tam też różnie z tym jest ;)
Ale dlaczego uważasz,że to są normy z neta? Upierasz się przy swoim chociaż nie masz racji. Tak samo jak Twoja diabetolog. Nie zawsze lekarze mają rację. Jak nie poszerzają wiedzy to kończy się to tak jak w Twoim przypadku. Ślepym wierzeniem w to co mówi.
 
Ale dlaczego uważasz,że to są normy z neta? Upierasz się przy swoim chociaż nie masz racji. Tak samo jak Twoja diabetolog. Nie zawsze lekarze mają rację. Jak nie poszerzają wiedzy to kończy się to tak jak w Twoim przypadku. Ślepym wierzeniem w to co mówi.
No właśnie ja Cię kojarzę z innych watków - gdzie tylko Ty masz rację ;). Także jak już wspominałam sprzeczac się nie mam zamiaru. Dla mnie najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Mimo tego co mowisz, ze tak ślepo zawierzam mojemu głupiemu diabetologowi 🤣 .. dziecko urodziło się w terminie , z normalną wagą, bez żadnych dolegliwości, starzejącego się łozyska i innych rzeczy do których cukrzyca może doprowadzić ... więc to nie jest ślepe głupie powtarzanie. Normy sa po to by ich nie przekraczac, a dieta po to by jej się trzymać.
Także ja rozmowę juz z Tobą zakończyłam ;)
 
To super. Jestes tylko na diecie czy masz tez insulinę?
Na diecie byłam do 31 tyg i cukry poranne były po tym tyg nie dało rady nad nimi zapanować i mam 6 jednostek.
Z młodym byłam na diecie od 12 tyg, a na insulinie od 14 tyg, pod koniec ciąży miałam 9 jednostek.
 
reklama
Do góry