reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

witam sobotnio;-)

u nas cukry:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i tyle na ten temat szkoda gadać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Gabrielka - psycholodzy mają coś z wróżek:tak::tak::tak::tak:

AGA jak ja ci już zazdroszczę jutro mały będzie z wami:tak::tak::tak::tak:czekamy na wieści sms-kiem

emka - szkoda że ta przesyłka to nie twój acc chec:-:)-:)-(

a ja dziś w nocy o 3:17 obudziałm się ze skurczem ale takim że myślałam że padne z bólu ale przeszło potem siuśku (dziś 4razy) i lulu do 7:50

moja ekipa na sankach potem sprzątanko ja paluchem pokazuje co i jak

a popołudniu moi rodzice na film z usg przyjeżdżają:tak::tak::tak:
 
reklama
ja po sniadanku 104 zapomnialam sie pochwalic ;)
ja dzis sama sprzatam - pranie podlogi sciereczek do kurzu tylko nie mam ale nie chce mi sie po nie isc ;/ leniuszek mnie dopadl ;) to co nie taki ten naturalny porod straszny ? :sorry::rofl2:
 
Kuroslaw dostałam, dziękuje:-)
A co do imienia to się mówi, że jak zobaczysz to będziesz wiedzieć, nie do końca jest to prawda bo ja wychodfząc do domu nie byłam pewna do imienia. Jeszcze mogę zmienić:tak: w poniedziałek lub we wtorek idę dopiero rejestrować:-)

Aga ja tam?
 
Gabrielka ALE SLODKI! JAKA MINKA I CZUPRYNKA BUZIAKI DLA NIEGO:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

poprawiłas mi humor tymi fotkami bo własnie zadzwonił mój mąż, ze rozawli mi auto. jechał gdzieś po dziurach i rozwalił miskę olejową.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: drugi raz w ciązgu kilku miesięcy. Oszalec można własnie teraz jak auto bedzie najbardziej potrzebne. Ech te chłopy....

Kuroslaw co do pachwin to mnie strasznie bolą od wczoraj ale jakoś wytrzymam. Ty też za chwilę będziesz po wszystkim i zjesz sobie coś dobrego!

Mgielka no to nasze maluchy będą miały podobną wagę.
 
Ostatnia edycja:
emka: ja po cichu licze na to, że mi pozwolą SN :-) Mimo, ze to mój pierwszy poród to psychicznie jakos bardziej utozsamiam się z naturą niż ze skalpelem :cool2:.

Po risotto przysnęłam sobie ;-), i nie zmierzyłam po godzinie, ale po dwóch 117. A wcale nie były to 3 łyzki ryżu :-)

Maria cos nam sie nie odzywa...

rybka: zapomniałam ci pogratulować pomyslnych wyników USG! Najwazniejsze to zdrowe dziecko :-)
 
Kuroslaw mnie też męczy spanie ale nie kładę sie bo w nocy nie bedę mogła spać a musze wypocząć. Kurde łażę z kąta w kąt i nie wiem co ze sobą zrobić. Idę za chwile pod prysznic może tam szybciej czas zleci.:-D

Własie ciekawe co u Marii, myślałam o niej jak obierałam ziemniaki hi hi.
 
Aga: na styczniówkach następna z malenstwem. I jutro jeszcze jedna będzie! ;-).
Wiecej chłopaków wychodzi -mam i ja więc szanse :-).
Ty to taka przejęta jesteś, że pewnie i w nocy nie zaśniesz :-)
Płytki mi spadły do 107 -nie wiem czy to jakies alarmujące jest...
Znowu trzeba iść jeść... mam dość :wściekła/y:
 
Kuroslaw wynik 107 jest dużo poniżej normy bo norma zaczyna się od 150 ale przy 107 możesz rodzić sn. Poniżej 70 wymagane jest cc i często przetaczanie płytek. Spokojnie, nie masz się czym martwić. Ja najniższe miałam 76 - 69, przy porodzie miałam 95:-) dla mnie było to mało ale lekarzae mówili , że jest ok.

Aga absolutnie się nie denerwuj:no::no::no: Chłopy to chłopy... i bez komentarza;-);-);-) Żadnych nerwów - jutro WIELKI DZIEŃ:-D:-D:-D

Rybka Ty na powaznie jesteś psychologiem???

Czekam na odpowiedź dotyczącą seró pleśniowych. Miałam zmierzyć cukier po ryżu z cynamonem i znowu zapomniałam:shocked2:gdzie ja mam głowę;-)
 
gabrielka śliczny jest Twój synek:tak:
AgMich to już jutro:szok:Będę trzymać kciuki z całych sił:-)

moje cukry dobrze się trzymają:cool2:Mam nadzieję, ze tak będzie cały czas:tak:
tylko ta okropna zgaga:crazy:
 
reklama
Do góry