reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Rybka no cudne wieści, a "mały" większy od mojej małej;-)
AgMich no to w niedziele masz już cc super :tak:i syneczek już będzie z Tobą, i zjesz na święta coś słodkiego :-D
u mnie cukry rewelacyjne, ale staram się nie jeść słodkiego tylko teraz nie wyrabiam z 6 posiłkami jak to możliwe :szok:
 
ej a czemu wy wszystkie sie tniecie ? ;>


ja mam całą listę wskazań

wywiad położniczy (to moja 5 ciąża)
budowa (jestem malutka mam 150cm i wąską miednice)
zespół Gilberta
zespół wazowagalny
cukrzyca na insulinie (niedocukrzenia)
niskie ciśnienie
jedna cesarka za mną

i nie ma odważnego który by zgodził się na naturalny poród:no::no::no:

nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności

RITERKA
spory facet wiem:tak::tak::tak:
 
U mnie wskazania do cc to poprzednia ciąża, straciliśmy córcie w 38 tyg. A ja właśnie zjadłam 3 pierniczki własnej roboty.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Uciekam oglądac Harego Pottera:tak:
 
dzis u mnie 130,134,103 :)
ja mam jedynie wade serca ale ponoc bardzo popularna wypadanie platka zastawki mitralnej i do cc to nie prowadzi. tak wiec czeka mnie naturalny porod ! alez sie boje :|
 
dzis u mnie 130,134,103 :)
ja mam jedynie wade serca ale ponoc bardzo popularna wypadanie platka zastawki mitralnej i do cc to nie prowadzi. tak wiec czeka mnie naturalny porod ! alez sie boje :|

To naturalne,że człowiek obawia się nie znanego.Ale nie my pierwsze i nie ostatnie(zawsze to jakieś pocieszenie):-):-):-)a jak mierzyłaś cukry?Już na nowym glukometrze?
 
reklama
Melduje się "stara" cukrzycowa mama :tak: Nie mogę się nie odezwać z dwóch powodów:
AgMich - dziękuję bardzo za smsika i czekam już na tego w niedzielę, że czujecie się dobrze itd :tak: Powodzenia!
Rybko - co za wspaniałe wieści, ze maluszek ma komory mózgowe w normie!!!! Teraz już z górki :tak:
 
Do góry