reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

niestety awizo bylo ale zawartosc paczki nie dla mnie :/ tak wiec moze w poniedzialek zmierze :]
wiecie moze kiedy mozna prosic o znieczulenie zewnatrzoponowe ? bo wiem ze juz po ktoryms etapie porodu nie moga zrobic znieczulenia :/
 
reklama
Witam w ten mroźny pranek!

U mnie dzisiaj rano (po tych pyyyyysznych pierniczkach) 77:tak:. próbuje wcisnąć w siebie śniadanie ale żołądek z nerwów zmniejszył mi się do wielkości orzecha włoskiego;-):-D Nie śpię dzisiaj już od 6.00 bo Pioruś wczoraj wczesniej zasnął i dzisiaj wczesna pobudka.

Emka strach ma wielkie oczy przeżycie niezapomniane. O bólu zapominasz w ułamek sekundy a szczęścia nie da się z niczym porównać. My mamy cukrzycowe tyle męzymy sie w ciąży więc porody to dla nas pikuś!;-) jak u Ciebie dzisiaj rano?
 
witajcie w ten bardzo mrożny u nas na mazurach poranek,
AgMich Ty już jutro trzymam kciuki, wiem co czujesz, ja też nie śpię w nocy i odliczam godziny, ja dziś cukier rano trochę wysoki 85 ale przezz to nie spanie podjadalam w nocy a to makowca kawałek a to paluszka no nie mogę się opanowac tak mi się chce słodkiego to chyba z nerwów, a wszyscy mi dogadzają jak mogą, dzieciaki biegają co chwila do sklepu bo mam takie zachciewajki a tak ładnie trzymałam dietę ale cukry po tym mam dobre to najwzniejsze bo zjadam i po godzinie mierze, a właściwie to mierze teraz co godzina sobie cukier ale jest ok, ja codziennie wstaję tak wczesnie tak mam poustawiane mierzenie cukru i śniadanie, ale już niedługo wszystko wróci mam nadzieje do normy:))))) pozdrawiam gorąco: wszystkie cukrzycowe mamuśki))))))))))
 
rano 99 :/
w sumie to juz chce luty :rofl2:

wczoraj na kolacje zjadlam serek wiejski jablko i 2 kawalki czekolady i wynik 102 :))
czekolada toffi :) coz za smak ;p
 
Ostatnia edycja:
U mnie w domu cisza i spokój. Moi panowie wyjechali a ja skończyłam sprzątać i pije kawkę. W żołądku mam motylki, już nie moge sie doczekać. Mam już w domu choinkę jeszcze nie ubraną ale jak chłopaki wrócą to będa działać. Wiem, że troszke wcześnie ale już nie mogłam sie doczekać. A co tam niech postoi troszkę. :tak::-)

Emka nie martw się czas szybko leci. Ja jak zapisywałam się do tego watku byłam w piątym miesiący i myslałam, że nigdy nie dotrwam do grudnia a już jutro bedę po wszystkim. :tak:

Mgielka ja wczoraj wieczorem dostałam ataku głodu. Myślałam, że oszaleję i najadłam sie pierników a wczesniej na kolację 3 kanapki z tostera z żółtym serem i szynką. A dzisiaj rano było ok. Po tych kanapkach zresztą tez bo po godzinie miałam 102 a po dwóch 97. Może to już tak na koncu zrobiło się lepiej z tymi cukrami. A Twój maluszek jest duży? W którym Ty właściwie tygodniu jesteś?
 
mi tez pewnie minie szybko - wkoncu tak duzo mi nie zostalo ;p
wchodze dzis na wage a tam 2 kilo mniej od 4go - odkad dieta :/
polecacie jakis krem na rozstepy ? :cool::rofl2:
 
AgMich u mniw w poniedzialek 38 tydzien się kończy, a cukry rzeczywiście w końcówce są dużo lepsze chociaż ja nigdy nie przekraczałam norm, moja mała we wtorek ważyła 2550 czyli myślę że do wtorku czyli tydzień dojdzie gdzieś do 2700, ja całą ciąże czułam kiedy ona rosła i wczoraj właśnie miałam taki dzień, a kręci się już jak szalona:)))) spieszy jej się na święta:))
ja też dziś ubieram choinkę mój mąż przywiezie po pracy, zawsze ubieramy wcześniej, najbardziej martwi mnie że w święta mnie nie wypuszczą a nie ma u nas odwiedzin:(((((
ale jestem dobrej myśli:)))) robota rozdysponowana, dzieci we wtorek robia sałatkie, mama upiecze mi sernik, koleżanka pyszną szarlotkie i babkie, reszte mąż z synem zrobią:))))))
 
Aga trzymam kciuki, jutro o 8 tez bede naewno- juz jutro bedziesz miala swojego maluszka pzy sobie - gromna radosc:-D

Rybka nisamowite wiesci:-D ale jak Ty wrozka jestes (moze tez i bylas w innym w cieleniu;-)) to musi byc dobrze.:-)

Dziewczyny czy mozna jesc sery plesniowe karmiac? Mam nisamowita ochote ale sie boje.:zawstydzona/y:
Mysle, ze pzy koncowce cukry sie normuja:tak:ja wczoraj po ryzu z cynamonem i jablkiw=em zapiekanym mKuyialam zmierzyc cukie ale niestety zapomnialam:-pnie umie sie zorganizowac:-p:sorry: na razie nadrobilam pierogi i bulki drozdzowe, choc czytalam , ze drozdze nie mozna:eek:
Sorki za bledy ale leze z malym pzy cycku i go karmie, niestety musze tez sciagac bo robia mi sie zatory:crazy:

|Kuroslaw mozesz mi przesloac pzepis na ciasteczka cynamonowe?

milej soboty zycze ponoc w mrozny dziuen, od srody nie bylam na dworze:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
|Kuroslaw mozesz mi przesloac pzepis na ciasteczka cynamonowe?

Wysłany :tak:

Aga: Jak ty już urodzisz to z kim ja będe o bólach pachwinowych???:sorry:
Kazimiera napisała mi na priva, że wcina bułeczki białe i o cukrzycy juz zapomniała :laugh2:. Ty też tak nas zaraz zaczniesz wkurzać!:-)

Ja dzisiaj profilaktycznie krew sobie utoczyłam w laboratorium, bo potem Święta itp. i nie wiadomo kiedy bym się wybrała. :sorry:.
Ubezpieczenie juz podbite, torby spakowane, wszystko gotowe, tylko Maluch nie :-) (może dlatego, że jeszcze nie ma na 100% imienia...:zawstydzona/y:).

Nie mam koncepcji na obiad... może zaryzykuje z jakims prostym risotto... marzy mi sie takie z radicchio i gorgonzolą... a propos plesniowych serów ;-)

Emka: pytałas kiedys jak z palcami -Aga ma patent, że codziennie z jednego i tego samego palca i ja to po niej ściągnęłam :confused2:. Rano wybieram ochotnika i go kłuje cały dzień. Najbiedniejsze są trzy środkowe w lewej rece, rzadziej te z prawej. Małe palce bolą przy nakłuwaniu a z kciuka niewygodnie na pasek dosięgnąć...
 
Do góry