reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Emka no to nie tak źle z Twoimi cukrami:tak: zazdroszczę Ci, że tak możesz pospać ja nawet jakbym chciała to nie moge bo musze wyszykować synusia do przedszkola a męża do pracy nawet w weekend Piotruś wcześnie wstaje.:wściekła/y: Chciałam napisać, że jeszcze trochę i sobie odbije ale chyba po porodzie prędzej mi palma odbije niż się wyśpie:-D
 
reklama
na obiad 4 ziemniaki w obierkach mielony pieczarki duszone i ogorek z pomidorem cebula i jogurtem naturalnym - 125 :cool::rofl2:
ale ja ie spie nigdy do 12 !! dzis jakos wyjatkowo mi sie udalo :( a M wychodzil o 9 do pracy a ja lezalam :( ehh wyrzuty mam :crazy:
 
emka: ja się na Karowej wprost zapytałam czy mam ww przestrzegac i powiedzieli, że nie, zeby sie na wynikach z glukometru opierac ;-) Póki nie masz przekroczeń i ketonów w moczu (wynikających ze zbyt małej ilości ww albo przerrw za długich) to sie nie martw za bardzo. Juz niedługo będziesz miała Accu cheka :-). A jak sie przyzwyczaisz do diety, to będziesz sie modliła, żeby móc jeść mniej, bo ja dla odmiany ciągle obżarta chodze jak bąk -ach.. zrobnic sobie przerwę 5 godzin w jedzeniu...:sorry:

Iza: nie fajnie z tymi wynikami. Nie wygłupiaj sie i zrób tak, żeby ci cukrzyca nie wyszła, bo wtedy wlewasz otuchę w innych serca!;-)

AgMich: ja sobie zrobiłam kakao z małą ilościa cukry z gorzkiego takiego Decomorreno czy coś. Byłam sprytna, bo nie miałam wtedy pasków i nie zmierzyłam i zyje w błogiej nieswiadomosci co do wyniku :cool2:
Aga, twój mąż to może i uważac, że to babskie sprawy, ale niech cie nie puszcza za kierownice w dziewiątym miesiącu w taka pogode i jeszcze ze skurczami!:wściekła/y: jak chcesz to z nim pogadam! I przestań kobieto okna myć! jeszcze łozysko ci sie odklei czy coś!
Klara też już???!!! rany, ja te już chcę ;-)

Zrobiłam ciasteczka cynamonowe na fali ploty, że cynamon obniza cukier ;-) Po godzinie mam 113, ale zobaczymy za godzine, czy nie rośnie :sorry:

Ja pewnie w poniedziałek do szpitala na konsultacje pójde i zobaczymy czy będą mnie chcieli ciąć, wywoływac czy inne dziadostwo... a może pozostawia wszystko naturze :-)
 
to ile przerwy w jedzonku robisz ? ja 2 albo 2,5 h :) wyniki mam ok :) wczoraj dzisiaj..
niedlugo wizyta u lekarza zobaczymy co powie na moje wyniki :) wiadomo na poczatku satysfakcjonujace nie byly ( pamietny obiad 181 :/ ) a teraz obecnymi moge sie smialo chwalic :D no i ciesze sie bo nie tyje !! bez wegl mozna zyc :))) kupilam ten serek bialy z ziolami. zobacze jak zadziala na mnie :D
 
AgMich Biegańska to właśnie moja ginekolog zarówno w pierwszej jaki w drugiej ciąży :)
Rzeczywiście jest profesjonalistką "pełną gębą". Chodzę do niej już od wielu lat i mam pełne zaufanie.
Az tymi terminami to rzeczywiście koszmar!
Teraz już nie ma spotkan z diabetologiem u Biegańskiej, ostatnio byłam w szpitalu na szkoleniu. Tam jest chyba jedna babeczka co prowadzi te szkolenia, ale nie pamietam jej nazwiska, wiem że ma na imię Danuta.
 
Zaglądam jeszcze przed wyjazdem:-)

Tatoonie może widziałyśmy sie kiedyś u Niej w przychodni;-):-D a tak serio to naprawdę cieszę się, ze do niej trafiłam. Mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy i czułam się bezpiecznie z ta cukrzyca. Obiecałam sobie, że po porodzie pójdę do niej na kontrolę bo to naprawdę super lekarz. Ostatnio wychodziłam o dniej o 22.30. Ale i tak nie żałuję.

Kuroslaw ogólnie to powiem Ci że uwielbiam prowadzić ale teraz już odpuściłam i dlatego On dzisiaj jedzie ze mną. Własnie dzisiaj wyczytałam na styczniówkach ale nie mam z Nią kontaktu i nie wiem dlaczego tak wczesnie bo miała miec cc dopiero za tydzień.
 
emka: przerwa max 3 godziny może byc...
AgMich: co do Klary to zmiana faz księzyca była ;-) Moze i Maria sie załapała :-). A ty sie trzymaj na wizycie i koniecznie raport zdaj!
Ciasteczka cynamonowe sa extra! po godzinie 113 po prawie dwóch 106! kto chce przepis? :cool2:
 
ja wogole slodyczy nie jem :|
od 4go. moze cos moge ???? jak tak to mowcie co i ile :-:)-:)-:)rofl2:


ej dziewuszki a w ktorym tyg puchnie buzia bo podobno puchnie ? :| :))
 
Ostatnia edycja:
emka: przerwa max 3 godziny może byc...
AgMich: co do Klary to zmiana faz księzyca była ;-) Moze i Maria sie załapała :-). A ty sie trzymaj na wizycie i koniecznie raport zdaj!
Ciasteczka cynamonowe sa extra! po godzinie 113 po prawie dwóch 106! kto chce przepis? :cool2:


u nas na marcówkach jest bratowa Klary odeszły jej wody zaczyna rodzić:-D:-D:-D
 
reklama
rybka: bratowa? to wczesnie jakoś :szok:
emka: wiekszosci z nas słuzy sernik :-) . Mi w ogól enie podnosił cukru! no i teraz sprawdziłam te ciasteczka cynamonowe :cool2: Ilosc: kawałek czy dwa... :sorry:
 
Do góry