reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tatoonie najważniejsze, że mała zdrowa. A teraz już wiesz co będzie? A ruchy już czujesz? Z tymi objawamit to nigdy nie wiadomo bo tak jak mówisz każdy objaw da sie czymś wytłumaczyć.

AgMich jeszcze nie wiem co mam w brzuszku, ale mam nadzieję dowiedzieć się już pod koniec grudnia, bo mam wizytę na 30...jeszcze tyyyllleeee czasu...ech.
A co do ruchów to czuję je już od jakiegoś czasu, ale nie codziennie, a jeśli już czuję to wieczorem tylko. Oczywiście kiedy jest cisza to się denerwuję i niepotrzebnie nakręcam. Ale to chyba norma u kobiet w ciąży.
AgMich widzę że z okolic Poznania jesteś, ja z Poznania :-)
 
reklama
To pewnie byłas na szkoleniu na Polnej?:-D śmiesznie było co? Ja więcej wiedziałam niż położna a do diabetologa do kogo chodzisz? Ja jeździłam na Gorczyczewskiego do Biegańskiej i polecam. Tylko drogo i długo trzeba czekać na wizytę. Ale opieka super. Ja mieszkam w takiej małej miejscowości pod Rogalinem. :tak:
 
Witam słodziutkie.

Wczoraj tak się nakręciłam z tymi moimi datami porodu że spać nie mogłam:crazy:

Niby lekarz powiedział że weżmie mnie prędzej do szpitala ale u niego pewnym terminem jest 2 marzec a jak dla mnie 27 luty....a przecież maleństwo nie może "przeleżeć" w brzuszku........

Jeszcze widzę że już styczniówki się tak wcześnie rozpakowują.
Ty też AgMich - suwaczek na 36 tydzień wskazuje jak dobrze pamietam.....że aż się boję.

Zjadłam 2 łyżki nutelli:rofl2: na uspokojenie i poszłam odebrać wyniki.

Dobrze że przynajmniej stan zapalny zniknął....tylko krewki mam mało.


Nie wiem jak Wy ale ja już jestem zmęczona gotowaniem tych 2 obiadów:crazy:
 
Aasica dwóch to jeszcze nie tak źle ja gotuję trzy bo mały straszny niejadek a maż wraca ok 19 z pracy i lubi miec wszystko świeże a nie odgrzewane.:no: Też mam już dosyć. Mój suwaczek jutro pokaże 37 tydzień skończony więc mam nadzieję, że na jutro mój gin wypisze mi skierowanie do szpitala. Dzisiaj na wizyci chyba będę ryczeć a boję się jak diabli. Po nutelii oblizuje palce jak szykuje kanapki dla Piotrusia:zawstydzona/y::-D
 
Rybka jak tam samopoczucie?? i cukry??


Tatoonie bierzesz insulinę??


AgMich jak chcesz to ja mogę iść za Ciebie do tego lekarza;-).....już być na finiszu.........ach....
 
Demsik a jak Ty się czujesz? Fajnie, że do nas zaglądasz i nam kibicujesz!

Ja właśnie wróciłam z pogrzebu - zmarł mi dziadek.Jestem padnięta,ale oczywiście musiałam do Was zajrzeć:-DCzuję się dobrze,choć już zmęczenie szybciej daje sie we znaki.a jeszcze dzis jazda po wioskach i lasach 30km/h:wściekła/y:nasze ekstra nieodśnieżone drogi, eh...
buziolki dla Was
 
jestem żyje nadal 2w1

ale dziś kiepski dzień po lekach wymiękam ciśnienie 70/40 a puls 107!!!

brzusio różnie

cukry też

na kolacje pizza

jutro nadrobie:tak::tak::tak:
 
Demsik rzeczywiście fatalny dzień. Mi udało się namówić męża żeby zawiózł mnie dzisiaj do lekarza bo w taką pogode nie lubię jeździć. Aż się dziwię, że się zgodził bo On uważa, że to babskie sprawy i on źle się czuje w kolejce do ginekologa. Zawsze jset mi troszke smutno jak widze mężów wskakujących do lekarza z zonami żeby zobaczyć maluszka na usg ale widocznie taki to model i nic nie poradzę.:sorry:

Rybka ciśnienie rzeczywiście niziutkie a co do pizzy to zazdroszczę. Ja staram się już nie grzeszyć bo nie chciałabym trafić na porodówkę z podwyższonym cukrem.;-)

Emka co z Tobą nie masz już cukrzycy?:-p;-)
 
reklama
ahahahha
smieszne ;p :rofl2:
mam ;p
na czczo 91, po sniadaniu 128 a po obiadku zaraz mierze bo dzis mi sie wszystko przesunelo przez to ze wstalam o 12 :wściekła/y:
prosze na mnie nie krzyczec !!! :-D:rofl2:


ej ! jaka pizza na kolacje ??? :[[[ ;))
 
Ostatnia edycja:
Do góry