reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cześć :) mała Natalia urodziła się wczoraj, tj. 23 września o 14.55. Waży 3250g, a lekarze tak straszyli, że będzie ze 4 kg. Mierzy 53 cm.
Wczoraj około 11 podali mi małą dawkę oksytocyny i ruszyło jak z kopyta:) o 12.15 zaczęły się regularne skurcze i o 14.55 Mała była już na świecie.
Super:) wielkie gratulacje :-D
 
reklama
Cześć [emoji4] mała Natalia urodziła się wczoraj, tj. 23 września o 14.55. Waży 3250g, a lekarze tak straszyli, że będzie ze 4 kg. Mierzy 53 cm.
Wczoraj około 11 podali mi małą dawkę oksytocyny i ruszyło jak z kopyta[emoji4] o 12.15 zaczęły się regularne skurcze i o 14.55 Mała była już na świecie.

Gratuluje [emoji4] to Twój pierwszy poród czy kolejny ze tak szybko poszło ?
 
Super wiadomość. Dałaś mi nadzieję, że nie zawsze indukcja porodu kończy się cesarką.
Gratuluję córeczki, piękne imię! Już nie mogę się doczekać aż moja Laura będzie na świecie. A w te pomiary USG nie ma co wierzyć. Nie słyszałam, żeby u kogoś się sprawdziły.
Też nie wierzyłam, że u mnie indukcja coś da, a tu proszę. Ja jescze przez całą sobotę chodziłam z cewnikiem Foleya, który miał wywołać poród, ale poza paroma skurczami nic nie zadziałał, nawet rozwarcie się nie powiększyło. A po oksy poszło od razu. Więc bądź dobrej myśli:)
 
reklama
Drugi:) pierwszy dużo cięższy, chociaż wcale nie taki bardzo długi, koło 9 godzin.

A jak wagowo twoje dzieciaczki wyglądały ?
Ja za 2 tygodnie rodzę swoją drugą córeczkę i ma być sporo mniejsza od pierwszej stąd lekarz twierdzi ze powinno pójść szybko.. [emoji6]
Pierwszy poród 3,3 kg 5 godzin, a druga córeczka będzie miała Ok 2,7-2,8 kg..
 
Do góry