reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Nie mam pojęcia od czego to zależy. Położna mi powiedziała, że muszę się zgłosić na dwa dni przed terminem. A moja lekarz, ze nawet 2 tygodnie przed. Położna stwierdziła, że ze względu na remont szpitala mogą mnie odesłać gdzieś indziej, więc muszę się przygotować na małe zamieszanie w następnym tygodniu.
 
Dziewczyny a próbowaliście na noc jeść np białe pieczywo lub drożdżówke? Ja mam zamiar dziś spróbować
Nie odważyłam się na takie szaleństwo ;)
Dziewczyny zastanawiam się dlaczego śniadanie ma być do 8:30? Mój lekarz nic nie wspominał, ale w sumie w ciągu 5min, które mi poświęcił nie zdążył hehe. Ja jadłam dotąd o 9, 9:30 zdazylo mi się o 10tej
 
Dziewczyny a próbowaliście na noc jeść np białe pieczywo lub drożdżówke? Ja mam zamiar dziś spróbować
Ja co prawda nie mam problemów z cukrem na czczo, ale wydaje mi się, że cukry proste na noc to zły pomysł. Szybko Ci się podniesie cukier i szybko spadnie. Nie da Ci energii na całą noc. No ale może ktoś bardziej doswiadzczony ma inne zdanie.
 
reklama
Nie odważyłam się na takie szaleństwo ;)
Dziewczyny zastanawiam się dlaczego śniadanie ma być do 8:30? Mój lekarz nic nie wspominał, ale w sumie w ciągu 5min, które mi poświęcił nie zdążył hehe. Ja jadłam dotąd o 9, 9:30 zdazylo mi się o 10tej
Ja jem o 7:30, a czasem o 7:00 bo wcześnie wstaje. Staram się jeść od śniadania posiłki co 3h. Liczy się czy jesz regularnie, a nie konkretne godziny. Każdy przecież inaczej wstaje i chodzi spać;-) ;)
 
Do góry