reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Pojem tak jeszcze jutro, zobaczę czy tendencja zwyzkowa się utrzymuje, jeśli tak zrezygnuje z kanapek np na rzecz jajek, których za bardzo niestety nie lubię, ale coś za coś
 
reklama
Nie wiem od czego to zależy ja insulinę podaje o 23 i już próbowałam jeść wcześniej kolacje, jeść jeszcze kanapkę ok 22 i nie ma różnicy przeważnie cukier powyżej 90 zaczynałam od 2 jednostek
W ciągu dnia cukry tylko z dietą mieszczą się w normie, ale teraz ciągnie mnie strasznie do słodyczy i czasami niestety zjem, ale chyba ogólnie wyniki mam ok miałam teraz robiona hemoglobiny glikolowa wyszła 4,6
 
jajka u mnie na śniadanie do cukier max 120 :) mnie ciągnie teraz do nabiały :( i słodkiego. czekolady gorzkiej mogłabym zjeść tony :(
 
Ja właśnie nie podjadam, przytylam póki co 5 kg, w.ogóle jakoś nie ciągnie mnie do jedzenia i ciężko mi zjeść tyle i tak często, jedynie co między posiłkami herbata, w skrajnych przypadkach kawa z odrobiną mleka, cukier odstawiłam zupełnie, mimo, że przedtem kawa czy herbata tylko z dwoma łyżeczkami cukru
 
U mnie teraz cukry po kolacji są ciut wysokie ale to pewnie od tego podjadania
No a ja tak jak juz pisalam, moge jesc cokolwiek. A wiem o tym, bo mialam ze dwa kryzysy, jadlam wtedy i czekolade i obiad full wypas tnz frytki, kotlet [emoji23] ledwie sie unosilam, a cukry byly w normie. Spodzic nie slodze od daaaawna juz, takze tu problemu nie bylo. Jedynie od jakiegos czasu zaczely mi cukry wariowac na czczo. Raz bylo 84, a na drugi dzien np 98. Pozniej znow kilka dni ok, i zaraz skok cukru. A teraz sie trzymaja setkinjak szalone... Kontrole mam dopiero za dwa tyg. Dzwonilam juz do doktorki, ale standard "zwiekszyc dawke". Babecxka jest naprawde spoko. Polecana przez wiele osob, w tym przez mojego gin, wiec ufam ze wie co robi. Jednak brakuje mi tych kilku odpowiedzi na pytania DLACZEGO OD CZASU BRANIA INSULINY CUKRY TRZYMAJA SIE 100 i SKAD WIADOMO WLASNIE ZE JUZ NIE BIORE JEJ NP ZA WIELE A CUKIER RANO SKACZE, BO ZBYT SPADA W NOCY. Pierwsze jak wejde do gabinetu to zapytam. Ona mowila, ze nie musze jesc juz po tej insulinie jak ja wezme. Wiec nie jadlam, bo nie mialam potrzeby. Dzis kolacje jedna zjadlam o 19, a druga o 23. Zobaczymy rano. Ja momentami spac juz nie moge przez te cukry. Budze sie w nocy co chwile i zastanawiam, czy nie isc zmierzyc [emoji23]
 
Rady tutaj sa zlote [emoji16]
Lepsze noz od lekarza. Zjadlam o 23 kolacje- 2 kromki chleba ciemnego z szynka, o 21.30 insuliny 6 j i cukier 87 :D Az chce mi sie skakac z radosci.
Teraz tylko mam pytanie, czy moge zmniejszyc ta insuline i nie kesc pozno, czy zostawic i jesc dwie kolacje.
 
reklama
Do góry