reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Dobry :p Dziewczyny ale wczoraj zgrzeszyłam...i to jak....Zjadłam kebaba!!! Tzn mieso i kilka frytek! Jezu ja takiego smieciowego żarełka chyba ze 2 lata nie jadłam! Ale jak smakowało....mniam mniam Wstyd, wiem...ale zaraz jak tylko skończyłam na spacer poleciałam i cukier 108:rofl2:
 
Hej,
nadrobiłam, doczytałam i mogę poodpisywać bo dziś dla odmiany obudziłam się z mega wielką ilością energii :D

Margo super, że wizytę jednak udało się załatwić. Choć u mnie jest tak, że kobiety w ciąży przyjmowane są do diabetologa bez kolejki, bez zapisu. Przynajmniej ja tak miałam. A jakby coś się działo to po prostu mam przyjść w godzinach przyjęć i zostanę przyjęta.
niedobrze, żebyś chodziła niedojedzona.Także jedz, a jak będzie potrzeba to na pewno lepiej dostać tą insulinę.
a co do ketonów.. mi też podobnie jak u pesq diabetolog nie kazała mierzyć.
jeśli chodzi o euthyrox to ja muszę przyznać, że mi się też zdarza budzić z takim głodem, że czasem nie odczekam tego pół godziny po przyjęciu tabletki. Wstanę, zmierzę cukier i wezmę tabletkę no i od razu biorę się za śniadanie. I jak tylko naszykuję to jem. Rzadko się zdarza taka sytuacja, no ale jednak.

Lunera ja zawsze mam problem z takimi przekąskami :D wymyśliłaś coś?

Ania_kropla ciekawe jak wyniki na nowym glukometrze.

Werci super, że takie dobre wieści z tym znamieniem u męża! Ale domyślam się jakie męczące i stresujące musiało być to czekanie...
dobre z tą teściową :D strach się bać hehe ;)
to Ty dzisiaj po śniadaniu podobnie jak ja wczoraj...

co do ktg to ja mam się w niedzielę zgłosić...
a dziś już u mnie cukry znowu niskie. Na czczo 64, po śniadaniu 80 :/ a zjadłam ten sam chleb co wczoraj (gdy miałam 150) ale do tego dojadłam dwa jajka i to z majonezem. Wychodzi na to, że ja chyba do śniadania musiałabym zawsze jeść albo jajka albo parówki bo nie wiem czemu ale po tym zawsze cukier zdecydowanie niższy niż jak zjem tylko 2 kanapki. Ciekawe o co w tym chodzi. No ale jajek to codziennie nie będę jeść przecież :p a parówki już też powoli mi się brzydną :p

Gosik hehe super, że taki dobry cukier po :) ja to też nie pamiętam kiedy ostatnio kebaba jadłam... :)
 
Natka kazdy skaldnik ma znaczenie ja wiem ze u mnie tez moge z jajowa zjesc spokojnie nawet 3 kawalki chleba a sam chleb to max 2 kanapki. Dlatego zalecaja jesc do chleba surowki. Kurczak w galarecie, rybe, pasty czy to wlasnie rybna, jajeczna. Ja uwielbiam z makreli. Jem tez sledziki z cebulka. Mowi kazdy skladnik wazny czy blonnik ktory spowalnia wchlanianie skladnikow czy tluszcz czy bialko.

Gosik ty kebaba zjadlas ja osobiscie jakos nie przepadam wole droburgera ale marzy mi sie zimny drink i paluszki lub orzeszki do tego heheh

Margo no to spokojnego dnia
 
reklama
Laseczki. Witam sie po wizycie.
Dostalam na noc insu 8j. To duzo? Maz wlasnie rozkminia i bedzie mnie kłuc, bo ja jeszcze za slaba psychicznie :p Pani mi dala tylko na noc i powiedziala, ze teraz mam obserwowac wszystkie cukry przez tydzien i reszte juz regulowac za tydzien z moja dr a jak cos to wrocic do niej i przyjmie mnie bez kolejki. Wpadlam w panike, ze w nocy bede miala niedocukrzenie i w ogole panikuje tragicznie przed wkluciem :p
 
Do góry