reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Margo - u mnie na cito wizyta dla ciężarnej to 2 tygodnie czekania były. Normalnie ludzie po pół roku czekają, ale moja diabetolog mi powiedziała, że jakby coś się działo to ona co piątek jest in mam bez rejestracji przyjeżdżać.
 
reklama
Werci super wiadomość.


Margo u mnie w szpitalu jest poradnia diabetologiczna dla kobiet w ciazy jak jest skierowanie od gina to codziennie przyjmują. Skierowanie tylko na pierwsza wizytę. Przychodzę tam kiedy chce bez rejestracji. Średnio raz na dwa tyg do kontroli, chyba ze cos sie dzieje. Chyba musisz poszukać jeszcze bo tyle czekania jest bezsensu.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam ostatecznie wizyte u swojej dr za 10 dni, ale wlasnie chce zadzwonic dzis do przychodni przyszpitalnej i dopytac.

Na czczo o 6 mialam 97 i przerazajacy glod w brzuchu. Troche slabo z tym Euthyroxem, ze trzeba 30min. odczekac. Zjadlam jedna kanapke, po ktorej pewnie przekrocze a nadal jestem glodna jak wilk. I powiem Wam, ze te uczucie ciaglego glodu strasznie rozwala mi nastroj.
 
Margula szukaj gdzies bo dziesięć dni to dużo.. A dwa tygodnie to w ogóle. Tym bardziej ze ewidentnie potrzebujesz insu.
 
Werci
Tzn? W przychodni dodzwonilam sie bezposredno do lekarza to mnie odeslano. Wszyscy maja na wszystko wywalone. Jestem umowiona do Medicover na czwartek, ale dla mnie ta placowka i Ci lekarze to totalna porazka.


Aaaa no i moja dr bedzie prawdopodobnie od ponoedzialku w szpitalu to do niej najwyzej podjade.
 
Ach no to szkoda, u mnie mówili że jak coś się dzieje to przychodzić i tyle, ewentualnie dzwonić do lekarza swojego. No ale jak Twojego nie ma :( albo skoro to przyszpitalna to może na oddział dzwonić do lekarza. Nie mogą Cię tak zlac, ech...
 
reklama
Werci
Moja kuzynka tez mowi, zeby na oddzial dzwonic albo na IP podjechac. Zobacze jeszcze.


Dzis do tej pory nawet ok. Chyba przez to sniadanie po 6 i nawet ketonow nie mam :D
 
Do góry