reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Werci no i super :-)
Jesli chodzi o te skurcze to mysle ze to po odstawieniu luteiny. Ginka powiedziala ze macica musi cwiczyc wiec tez sie nie stresuje tymbardziej ze sa nieregularne. Czasem mocniej chwyci ale narazie to taki dyskomfort no i czasem jak mocniej chwyci to rzeczywiscie troche mnie przydusi bo skurcze lapia na wysokosci zeber.
Werci moze u Ciebie sa ale bezbolesne. Ty juz masz ktg czy jeszcze nie? Ja zapomnialam spytac na ostatniej wizycie a ginka tez nic mi nie mowila ale tak mysle ze zadzwonie do kliniki i sie spytam jak to u nich wyglada.
 
reklama
Lucalew ja maialam Afi w 28 tyg 15. To chyba ok?
Natka i Lucalew ciekawe która z Was pierwsza sie rozpakuje :D
Ja dzis zjadlam leczo...ciekawe jaki cukier hehe?
Jutro robie roczek mojemu Misiowi.....ehhhh i znowu kombinacje co tam zjesc... :eek:
 
Czesc kochane, wczorajsza kolacja udana :) Zjadlam lososia grillowanego z mozzarella + troche puree (ale odrobinke..) no i poszlismy na spacer, było super :). Dzis za to cały dzien na allegro i gemini zamawiam i zamawiam piekne rzeczy mojej małej Agatce.. :rofl2::rofl2:

Co do afi - ja miałam ostatnio 18 i nic nie powiedział że to dużo... chociaż poczytałam gdzies w necie spanikowane dziewczyny że to już niebezpieczne :crazy: chyba za dużo tego internetu..
 
Lucalew no może tak być właśnie chyba z tymi skurczami po odstawieniu.. tak sobie właśnie pomyślałam o tym wczoraj. Ja jeszcze wczoraj miałam zaaplikować ostatnią tabletkę więc u mnie te skurcze były mimo luteiny. Zobaczymy jak będzie od dziś. No ale tak jak piszesz, już jesteśmy bardzo blisko końca więc niech ćwiczy macica :D

Werci super, że takie dobre wieści po wizycie!
Fajnie, że raz w tyg robią Ci ktg :)

Gosik AFI idealnie w środku normy także moim zdaniem super :) ja na badaniach prenatalnych w 22 tc miałam tylko 6. Później na szczęście poszło w górę.
Co do tego która się rozpakuje pierwsza to ja się wczoraj do mamy śmiałam że tak mnie wszyscy lekarze straszą, że urodzę przed terminem i w ogóle a tu jeszcze czasem się okaże że przenoszę haha :p ale oby nie :)
Wszystkiego naj dla synka :) ja najczęściej na tego typu imprezach trochę sobie pozwalam z jedzeniem ;)

Pesq
super, że kolacja udana :)
 
Kochane ja mam ktg, ale muszę za nie płacić. Mój gin ma praktykę prywatna i zakupił taki sprzęt, no ale wole zapłacić i wiedziec, że jest ok. No i ciesze się ze w ogóle taka możliwość jest, bo pamietam jak się musiałam w pierwszej ciąży prosić.
 
Gosik ja robiłam takiego torta mojemu m na urodziny i był piekielnie słodki. Jeszcze nie wiedziałam o cukrzycy, ale moja teściowa zjadła kawałek ( tez ma cukrzyce) i cukier 260...
 
reklama
Ojacie - nie wiedziałam ze cukier 260 w ogóle moze byc :p Jest jakiś limit?

Ja zaraz na podwieczorem budyn bez cukru :) Dobrze sie sprawdza!
 
Do góry