reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Iza, ja nie miałam zaplanowanego, bo się Mania nam pospieszyła, ale też wspominam dobrze. Znieczulenia nie miałam, bo zaproponowali mi na samym początku i głupia idiotka powiedziałam: "Nie, dziękuję, na razie nie boli bardzo. Jak już nie będę mogła wytrzymać, to wtedy powiem?" :tak::eek: Teraz już się nie dziwię, ze położna spojrzała na mnie jak na wariatkę ;) Jak bolało bardzo i poprosiłąm o znieczulenie, to już nie dostałam. W razie kolejnego porodu, jak będą dawać znieczulenie, to biorę od razu. Najlepiej dwa :) Iza, trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze! A stres i strach są zupełnie normalne ;)
 
Gusiak88 cały czas się zapieralam, że nie chce znieczulenia, ale chyba wolę nie ryzykować ;). A miałaś jakieś objawy porodu? Bo ja dalej nic a to już 38+2 tc.
 
Malgorzatkar jejku mam nadzieje, ze to prawda, bo dzis jest 38+3 tc. Bylam teraz w kinie i nie moglam wstac tak sie zasiedzialam. Zgaga mnie meczy :(. Czuje sie jak hipcia :(.
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Odebrałam wyniki testu obciążenia glukozą i są takie:
Na czczo 86, po 1h 177, po 2h 127. Glukoza 75 g.

Waszym zdaniem jest ok? Niby mieszczę się w normach, ale jedna koleżanka mnie nastraszyła i zaczęła się denerwować. Będę wdzięczna za opinie. Ginekologa mam dopiero 27 maja. Jestem w 28 tyg ciąży.
 
reklama
hej dziewczynki, zaglądam tu od czasu do czasu, ale ponieważ mam go mało przy 2ce dzieci, nie zawsze pisze.
widze, ze wprowadzacie gluten, ja też się pomałuza to zabieram, tzn narazie planuje...:)
za tydzień ide do diabetologa i zobaczymy, co z moimi cukrami, krzywa wyszła źle, na p[oczątku załamka, a teraz już ok, przespałam się z tym i zobaczymy......

mam pytanie, ile podajecie wit d?
ja karmie piersią, mam VIGANTOL, jest tam napisane tak: 500 mikrogramów na ml (20 000 j.m.), ile kropli powinnam dawać?
 
Do góry