reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

WWWanda slłodkie te Twoje pociechy :))))

Aureolcia, ja jeszcze się nie szykuje do rozdwojenia :)) W ogóle to chce żeby czas zacząl wolniej biec :((( A skoro zagadnęłaś, to nr podam Tobie na priv :)))

Jednak nie wytrzymałam i pojechałam po te wyniki. No i nic dziwnego, że babka z laboratorium zwróciła uwage, bo przy górnej dranicy 5, ja mam 150 ciał ketonowych. Za duzo mam też bakterii ale reszta spoko, więc nie będę dzwonic do ginki tylko poczekam do wtorku.
 
reklama
Dziewczyny czy wynik 83 po obiedzie gdzie jadlam szklanke zupy z fasola marchewka i ziemniaczkami do tego 2 danie ziemniaki 4 ryba surowka z pekinki pomidora i kalafiora najdlam sie do syta a wynik niski ..znaczy ja sie ciesze bo super ale teraz sie zastanawiam czy to nie za mało?? moge sobie coś dojesc ??:confused2:
 
Wynik tylko do pozazdroszczenia :))

Dziewczyny, jak mam te ketony 150 (a górna granica to 5), to powinnam zadzwonic do ginki czy poczekac do wtorku ??? Może to troche naiwne, ze was o to pytam ale matka mnnie strasznie nakręca ....
 
kasfree chętnie bym pomogła ale nie bardzo rozumiem, bo u mnie inaczej to w badaniach wyglądało...Te cyfry mi nic nie mówią... I nie denerwuj się!! :) Jeszcze raz...
 
Domkaa, odpisałam na priv :)

No ja sobie już dałam spokój, tylko starsza dzwoni do mnie i mnie nakręca .... wrrrrrr Zwłaszcza, ze ma mniejsze pojęcie o tym ode mnie :DDDD
 
A ja chyba jeszcze muszę poćwiczyć obsługe glukometru ... po obiadku jakoś mi nie wychodziło, zmarnowałam 5 pasków i za każdym razem błąd i w końcu tak się zdenerwowałam, że odpuściłam (zwłaszcza, że innego wyjścia nie miałam bo nie byłam jeszcze w aptece i mialam tylko te paski dołączone do glukometru ...). Jakas ofiara totalna ze mnie :-)
 
Witam słodkie nowe i już rozpakowane.

Jestem na 161 stronie więc nie wiem kiedy Was nadrobię ale się postaram:-)

Starlet spóżnione ale szczere gratulacje.Dużo zdrówka dla Was i rzeki mleka w cycuszkach:-p oczywiście jesli chcesz karmić bo nie jestem na bierząco.
 
reklama
Kasfree ja brałam na bakterie w moczu odpowiedznik żuravitu, sama żurawina i po 7 dniach nie było śladu ,gin mi to zapisał.

Wanda ale Helenka jest śliczniutka, ale jej braciszek to już mały przystojniaczek :)
 
Do góry