reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

mama ola - alez ja cie dokladnie rozumiem, bo jeszcze chyba miesiac temu przechodzilam to samo :) cierpliwosci i zobaczysz ze lada moment maly sie unormuje zobacz tu u mnie sie sprawdziło i jagoda zanim dwa miesiace skonczyla zaczela coraz dluzej spac :) wytrzymaj jeszcze ze dwa tygodnie i zobaczysz ze bedzie lepiej. teraz jagoda jst kąpana o 19 potem sie cycusia gdzies do 20.45 i juz sobie spi, ustawiam sobie budzik na 2-3 ale nieraz go przespie i mala na spiocha karmie po 8 godzinach i spi potem do rana - a skoro marzylas to wytrwalosci bo teraz bedzie juz tylko lepiej :) aaj no i mnie uczyli zeby nie trzmac piersi w czasie karmienia, tylko do pierwszego zassania no i idz smialo do poradni bo tam na pewno skorygują wszystko co nie tak no i czym predzej tym lepiej zanim mały na dobre utrwali sobie złe ssanie, a pomoga na pewno (np sa odpowiednie masaże buzi itp ktore maluchom pomagają)
 
reklama
hejka
dziewczynki

ja na chwile z cudna wiadomoscią

Dzis o 11:05 z waga 3170 i 52 cm wzrostu przyszła na świat córeńka Starlet :-)

GRATULACJE


Starlet wielkie gratki
 
Gratulacje dla Starlet - zwłaszcza że córeczka rzeczywiście malutka jest :-)

No i chciałam się przywitać,bo jestem nowa w tym temacie. Mam cukrzyce ciążową wykrytą w 7 miesiącu. Teraz jestem w 31 tygodniu, biorę insulinę 3x na dobę. Termin porodu mam na 4.10.2010, a w brzuszku siedzi mi synuś.
 
GRATULACJE SCARLET :happy:

Dziasiaj byłam na kontroli u diabetologa i wszystko gra i tańczy :-) Dr poiedział, ze moge mierzyć cukier co 3 dzien .....
Poza tym byłam na USG (strasznie się bałam) i wszystko z moją Malutka jest OK :-) Alusia wazy 2110, wszystko jest w normie i juz do samego porodu nie trzeba robic USG :-)

A co do hemoroidów, to jak myslicie - mam dalej stosowac ten Posterisan ?? Moze zmienić na czopki, skoro dzisiaj pojawiła się krew ??? I czy ten lek, o którym pisała mama_ola uzywac jednocześnie z maścią czy całkiem Posterisan odstawic ???
 
reklama
starlet - serdeczne gratulacje!!!

majka - dzięki, może wytrwam... Mały dziś taki marudny, ze nie dał mi nawet zadzwonić do tej poradni :-(

kasfree - tabletki możesz stosować niezależnie od maści czy czopków, na pewno Ci nie zaszkodzą. Super, ze cukrzyca pod kontrolą :-)

nice-girl - witaj w klubie słodziaków :-)
 
Do góry