reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Mea zamawiałaś wszystko w komplecie??

wlsciwie u 2 roznych sprzedajacych bo jeden mial taniej posciele a drugi mial wogole tanie flanelowe przescieradla a ja nie chce frotowych wiec zdecydowalam ze i tak bede u niego kupowac !! no i tam gdzie przescieradla to i rozki usztywniane byly a w tym drugim nie ... drugi za to mial poduszki na ktorych tez mi zalezalo wiec suma sumarum zdecydowalam sie na 2 sprzedawcow :D
 
No mea ale mąż cię przebił. Te misie z tyłeczkami na wierzchu są po prostu powalające :-D

mi sie tez te misie podobaly ale on wybieral jako pierwszy :D i dlatego z misiami jest wszystko a zolty tylko komplet poscieli na zmiane :D bo rozki mam zdobyczne 2 wiec 3 sztuki powinny mi starczyc ... a poduszka tez tylko jedna bedzie potrzebna
 
Natalka piękne te rzeczy:) A jaki ten fotelik rozczulający hehe:)
Mea śliczne rzeczy również i też mi się podoba ten wzorek misiaczkowy, rozkosz:D Często go w necie widuję i chyba cosik będzie u naszej Księżniczki z tym motywem.
 
A ja dziś kupiłam w Billi 6 sztuk body w cenie 29,90:-)
A są naprawdę miłe w dotyku i wyglądają na dobre jakościowo!
 
Ja kupowałam po promocji w naszym ulubionym markecie:-) tesco 3paki za 6.60
jest tylko mały wałek-bodziaki są niebieskie-chyba się Lenka nie obrazi:-D
 
Dziewczyny a co powiecie o takich stojakach na wanienkę? Warto coś takiego kupić? Pytam, bo nie mamy w łazience wanny, tylko prysznic i musimy gdzieś tą wanienkę stawiać, a pralki również nie mamy w łazience, więc kombinujemy z innym rozwiązaniem. :confused:
 
reklama
Do góry