reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Mea ja tez wzielam kocyk ,jest super napewno kotow z niego nie bedzie :) Taki milusiii żółty wzielam ;) Uniwersalny hahahah !!! A reszta tez byla juz przebranaaaaa i to juz wczoraj u nas ! NO SZOK!

ja tez wzielam zolty :D bo ja antyrozowa jestem !!!

a w sobote byla u mnie kumpela i tez mowila ze kupowala tylko nierozowe ciuszki dla corci do czasu jak jej ludzie na ulicy zaczeli mowic "ale sliczny chlopczyk!!" powiedziala ze do czasu jak pati nie urosna wloski bedzie zdana na rozowy !! i stara sie go jakos komponowac z in nymi :)
a jak sie zapatryjecie na ubranie dziecka w kolorek czarny ?? ja ich patrycje pierwszy raz na zdjeciu zobaczylam w czarnym body i jakos mi to do dziecka nie pasuje ... kompletnie !!
 
Mea faktycznie czarny kolor do dziecka nie pasuje.... chociaż antoś kilka koszulek miał czarnych tylko że były z kolorowym nadrukiem -puchatkiem:tak:
Ja uwielbam żółty kolor dla dzieci, teraz mam sporo ubranek dla maluszka żółtych i brązowych:tak:
 
Ja tez jakos nie widze malenstwa w czarnym !!! Choc kilka rzeczy mam np. granatowe jakimis nadrukami itp ! Zobaczymy jak to bedzie pozniej :")
 
ja tez wzielam zolty :D bo ja antyrozowa jestem !!!

a w sobote byla u mnie kumpela i tez mowila ze kupowala tylko nierozowe ciuszki dla corci do czasu jak jej ludzie na ulicy zaczeli mowic "ale sliczny chlopczyk!!" powiedziala ze do czasu jak pati nie urosna wloski bedzie zdana na rozowy !! i stara sie go jakos komponowac z in nymi :)
a jak sie zapatryjecie na ubranie dziecka w kolorek czarny ?? ja ich patrycje pierwszy raz na zdjeciu zobaczylam w czarnym body i jakos mi to do dziecka nie pasuje ... kompletnie !!
Mi też nie pasuje kolorek czarny do dziecka takiego małego. Zresztą w ogóle do dziecka mi nie pasuje.
 
no to moja pierwsza partia :)

te spioszki z kaczuszka to jeszcze po moim mezulku sa !!
 

Załączniki

  • ciuszki1.jpg
    ciuszki1.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 58
  • ciuszki2.jpg
    ciuszki2.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 58
  • ciuszki3.jpg
    ciuszki3.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry