reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

trampki special for nessi :)
 

Załączniki

  • IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Laski a wiec
Zakupy lidlowe :) ( żółty kocyk , termometr elektroniczny , skarpeteczki i rajtuski.




2 rozki :) ( jeszcze z czasow Patryka mi sie ostaly )



podusia i kołderka do łóżeczka.



Posciel ( pełen wypas ,z ochraniaczami ,zagłowkiem , baldachimem ,poszwa na poduszke i kolderke - tez z czasow Patryka wiec bede miala na zmiane dla malenstwa)
Czy moze brzydka jest ? bo ja juz sama niewiem !



Obiecane ciuszki wieczorkiem musze podzielic jak mea na partie bo juz sie pogubiłam !!!!!!!!!!!!!
 
Laski a wiec
Zakupy lidlowe :) ( żółty kocyk , termometr elektroniczny , skarpeteczki i rajtuski.




2 rozki :) ( jeszcze z czasow Patryka mi sie ostaly )



podusia i kołderka do łóżeczka.



Posciel ( pełen wypas ,z ochraniaczami ,zagłowkiem , baldachimem ,poszwa na poduszke i kolderke - tez z czasow Patryka wiec bede miala na zmiane dla malenstwa)
Czy moze brzydka jest ? bo ja juz sama niewiem !



Obiecane ciuszki wieczorkiem musze podzielic jak mea na partie bo juz sie pogubiłam !!!!!!!!!!!!!

ja tam zadnego sklepu nie obrabowalam ale od szfagierki dostalam maaaase ciuchow :) i jeszcze troche od siostry /to jeszcze nie dojechalo ale jak cos to znajde chwile i zanurkuje u mamy na strychu :)

asko posciel super !! rozka tez jednego wczoraj znalazlam i na dodatek usztywniany kokosem taki jak wtedy pisalysmy z wyjmowana wkladka :D i niebiesciutki :D kocyk mam identiko :D taki ze jak sie do buzi przylozy to normalnie suuuper !!
 
ja tam zadnego sklepu nie obrabowalam ale od szfagierki dostalam maaaase ciuchow :) i jeszcze troche od siostry /to jeszcze nie dojechalo ale jak cos to znajde chwile i zanurkuje u mamy na strychu :)

asko posciel super !! rozka tez jednego wczoraj znalazlam i na dodatek usztywniany kokosem taki jak wtedy pisalysmy z wyjmowana wkladka :D i niebiesciutki :D kocyk mam identiko :D taki ze jak sie do buzi przylozy to normalnie suuuper !!

Mea ja wlansie jeszcze musze kupic sobie ten usztywniany te bardziej beda sluzyc jako przykrycie lub cos w tym stylu bo do trzymania malenstwa w tym tragedia - pamietam z czasow malego sie zeslizgiwal mi !

A z ta posciela ,hymmm moze rzeczywiscie nie jest zla ,nawet po to aby ja przebrac wrazie czego !!! Chyba mi sie znudzila hahaha i jakos tak na nia krzywo patrze ahahah!
 
reklama
Do góry