reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech

Ja mam tu problem z mlekiem dla małego. Ostatnio zapas z Polski mi sięskończył więc w sklepie kupiłam to co szwedki dają swoim dzieciom i oczywiście Mati tego ni w ząb nie chce jeśc tylko pluje :tak: Wygląda to okropnie i chyba też tak smakuje- ja w każdym razie nie próbowałam tylko dziś wyruszyłam do sklepu szukac czegoś innego. Kupiłam coś z HIPPA ale kwestia czy on to polubi- zaraz muszę to rozrobic i sprawdzic. Tu jest z mlekiem problem bo one długo karmią a od 4 miesiąca dają coś ala kasza tyle ze to jest normalnie z kukurydzy albo pełnozbożowe- do wyboru- no i to się rozrabia z wodą. Nie jest to gęste ale z mlekiem nie ma nic wspólnego :no:
 
reklama
I już jestesmy po próbie :tak: :laugh2: Jest sukces- butla opróżniona w kilka sekund. A już siębałam że spac nie będę bo nie mam go czym nakarmic :tak: ;-)
 
Pewnie wszystkie mamusie juz znaja, a wszystkie dzieciaczki juz jadly... ale ja wlasnie wczoraj odkrylam w sklepie DANONKI MEGA, dzisiaj je przetestowalam na Matisku... i dziala :-D:-D:-D
Problem z normalnym danonkiem byl taki, ze byl za maly :baffled: - zawsze musialy byc dwa... A tu, prosze, jeden kubeczek i dziecko zadowolone :-D:-D:-D Polecam.

W opakowaniu 4 po 80g, dwa rodzaje smakowe: truskawka i wanilia / banan, drugie brzoskwinia i gruszka / jagoda - mniam :-D
 
Heatherku, oczywiście, że Mega Danonki rulez!!!:tak::laugh2: Mój mały pasibrzuch dorzucił dzis do mega danonka Bakusia;-):laugh2:
bakurj2.jpg
 
Danonki znamy ale niestety u nas po danonkach była zielona kupka...z tym że już dawno więc musimy za jakiś czas powtórzyć próbę. Mój chętnie wcina jogurty jogobelli i bakomy - wszystkie jak leci :)
Mikuś - a ty jedz żebyś ciałka nabierał ;) fajny ten deserek wygląda - muszę u nas poszukać
 
Sandra juz od dawna wcina danonki i potrafi zjeść trzy na raz :tak: Wogóle to z niej głodomorek jest rano kaszka a potem właśnie danonek lub zamiennie kaszka łyżeczką na drugie śniadanko jabłko z bananem później je razem z nami obiad tzn podziubie a potem za 2 godzinki potrafi jeszcze słoiczek z gerbera wciąć, podwieczorek to bananek i na kolacje kasza w butli.
 
Rzadko tu zagladam ( praktycznie wogóle ) bo moja Zośka to straszny nie jadek :baffled::sick::sick:.
Je jak wróbelek a do tego bez większej chęci i radości ............
Tylko po kim to ona ma ( bo po rodzicach napewno nie ;-))
 
A Olka je jak smok, a dalej waży jak pchełka. Od kilku tygodni się zbuntowała - nie chce jeść słoiczków, więc zupełnie przestałam się przejmować i little monster je to co my. Jak my mamy grochówkę na boczku, to Ola je grochówkę na boczku. I jeszcze wędzone żeberka z zupy obgryza :):):) I czosnkową z grzankami i tartym serem nie pogardzi, i żurkiem. Je dokładnie to, co my. Muszę przyznać, że to wygodne :)

A mieszanki chyba jej nie będę dawać, bo ostatnio przypięła sie do mojego kubka z kakao za Łaciatym i wypiła cały, a nic jej nie było, więc chyba też z nami będzie piła kartonowe, jak już jej cyca ukradnę...

Ja się tylko zastanawiam, gdzie się te wszystkie ogromne porcje mieszczą w tym małym 7,5 kilogramowym ciałku :)
 
reklama
KasiuDe my też wcianamy Bakusie, ale Otylka woli waniliowy lub truskawkowy, biszkoptowy tez zje, ale widzę, ze mniej jej smakuje. Wcinamy tez wszelkie serki waniliowe Danio, Hugo, Danonki, Fantazje i kaszki Smakija:) Chyba nie ma dnia, aby czegoś z w/w nie zjadła.
 
Do góry