reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz blizej do...PORODUUUUU ;-)

Do Wszystkich- A kto wie czy nie bede jedna z Was ja mam na sam poczatek lipca :-Dwiec moze maluch bedzie chcial wczesniej przyjsc na swiat:confused::happy::-p
Bardzo Dziekuje i niezmierni Mi Milo ze tak mnie z entuzjazmem przyjelyscie..Jeszcze raz dziekuje!!
Bede sie odzywac jesli tylko bede miala czas :happy:!!
Wielkie pozdrowienia i duzo zdrowka oraz szczesliwych rozwiazan Wy macie bliziutko juz do spotkania z malenstwem ahh ja to strasznie nie moge sie doczekac wszyscy, czekaja na tego malucha z niecierpliwoscia!!:-D:tak: u Was pewnie tak samo jest :tak::tak::tak:!!!Buziaczki i pozdrowionka ;]
 
reklama
buziaczek, ja się zastanawiałam, czy mniedziewczyny nie wyrzucą, jak lekarz mi się kazał szykować na maj;-):-D ale nie wyrzuciły:-D jeszcze się okaże, że będziesz jedną z nielicznych czerwcówek, a my się rozpakujemy w maju:szok::laugh2:
 
Hej Buziaczek, ja jestem z US tzn. tu mieszkam obecnie a w ogole to jestem z 3-miasta :-) Zagladaj do nas i dziel sie wrazeniami :-)
 
witaj lipcowko!!! pycia trzym sie w szpitalu i daj znac jakby co.....
ja bylam wczoraj na wizycie. 36tyg +19kg 104cm w pasie szyjka miekka i 2 cm rozwarcia (wow - nic nie czulam!!! tzn prawie zadnych skurczy) zaczyna sie tez skracac.
pierwszy raz w ciazy mialam badanie wewnetrzne (stwierdzilam ze tak nawet lepiej niz w Polsce) i badanie wygladalo tak ze musialam za parawanem sie rozebrac do polowy zakryc przescieradlem do kolan i lekarka tylko wlozyla reke bez patrzenia pomacala i po badaniu. tutaj dbaja baaardzo o intymnosc (na poczatku wydaje sie dziwne ale w sumie lepiej) a jak mialam miec wymaz z pochwy i odbytu na paciorkowca to dali mi zestaw do pobrania i mialam isc do kibelka sama to zrobic. normalnie zatkalo mnie!!! ale moge sie przyzwyczaic :))))))))
 
to faktycznie rewelacja :-) ja idę w kolejną środę, zobaczymy jakimi nowinkami mnie zaskoczy ;-)
 
Hey Buziaczek fajnie że jesteś. Byc może z lipcówki zostaniesz czerwcówką, a nawet jeżeli nie to i tak nie ma problemu żebys z nami pisała :-).
 
Witaj Buziaczek :-D.
Asylan, no i popatrz jak ty się ładnie tu kamuflowalas :tak::-D;-), żadnych skurczy i bach ... Może będziesz pierwsza:szok:, albo zaraz po Pyci:confused:
 
reklama
Hej Buziaczku witaj u nas i baw się dobrze!

Co do Pyci, to myślę że nie zapomniała o nas i jakby co, to na pewno napisze. No chyba że już leży i stęka;-), to wtedy raczej ciężko o SMSowanie.:-D
Asylan - to Ty masz na odwrót niż ja - rozwarcie masz a szyjka dopiero się skraca. Ja tydzień temu miałam skróconą ale bez rozwarcia. Nie wiem tylko czy miękką czy twardą. Monia chyba mówiła, że jak szyjka jest miękka to więcej śluzu jest, a ja od paru dni chodzę z plamami (białymi), bo mam strasznie dużo tego śluzu, więc może, może... Ja do swojego gina idę w czwartek i będę mieć to badanie na paciorkowca, to może mnie zbada i powie co dalej z moją szyjką i na kiedy ewentualnie mam się szykować.
Dziś byłam u okulisty i miałam badanie dna oka żeby sprawdzić czy mogę rodzić normalnie. Wszystko jest OK, więc bardzo się cieszę. Tylko że teraz jestem na pół ślepa bo miałam atropinę wpuszczaną, a do tego zaczynają mnie boleć oczy. To chyba najbardziej nieprzyjemne badanie jakie w życiu miałam. Wolę rodzić!:-D
 
Do góry