reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Wszystkim się urlopującym życzę udanego urlopu. Ja już dawno po i nie pamiętam... A ogólnie to jestem zdania, że urlop powinien miec dokładnie 2 miesiące jak wakacje dzieci a nie denne dwa tygodnie... :/

martunia415- hello :)

ollka22 - trochę zazdraszczam.... ja ostatni dzień wolny bez A. miałam 1,5 roku temu (jak już czas bez A. to tylko w pracy).... Pożycz tę Waszą przyjaciółkę chociaż na pół dnia ;)))

W każdym razie chciałam zapytać czy komuś nie wysłać ciasta drożdżowego.
Z braku laku a bardziej tego, że pogoda denna bo leje a nic tak nie poprawia humoru jak zapach ciasta w domu wzięłam się z moją A za pieczenie dzisiaj. I nie wiem jak ja to zrobiłam (z pamięci a trochę na oko brałam składniki) wyszło mi ciasta na dwie blachy. Chciałam część do zamrażalnika ale miejsca brak. Więc upiekłam dwie wielkie blachy drożdżowego ze śliwkami. Choćby nie wiem co to tego nie zjemy..... gdybym chociaż miała normalnych sąsiadów to bym obdzieliła... Ale nie mam ....

Chyba jednak roztrzepaniec jestem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry
mozi udanego urlopu:)

anne my tez zaliczylysmy wyjazd na poczatku wakacji...

a wczorajszy dzien fajny, dziewczyny sie wyszalaly a ja mialam luz, dzis za to jade z mala do kolezanki ktora ma 2 dzieci, wiec znow bedzie luz:)

marta co u was slychac?
 
a u nas wszystko po staremu. jeszcze mam urlop i na urlopie byłam z dziećmi nad jeziorkiem. Szkoda że tak szybko ten czas zleciał :-( Od wczoraj latałam z dziećmi do lekarza bo najpierw mała dostała jakiejś wysypki ale to na szczęście tylko uczulenie ale dzisiaj byłam z Piotrusiem i też ma jakąś wysypkę choć bardziej bym to porównała do ugryzienia komara tylko że ma to na całym ciele :szok: i rozdrapał niektóre bąble. Lekarka narazie wypisała tabletki i maść zobaczymy czy zejdzie :(
 
martunia to moze faktycznie cos go pogryzlo... i tak uczuleniowo dziala??
my dzis w domku, co chwile pada, rano zakupy i luz.
mloda posylam dopiero 16tego do przedszkola:)
 
No może ale jakoś nie wydaje mi się że to komar. Ala na szczęście już mu zeszło. Jeszcze mamy weekend razem a od wtorku czas wracać do pracy.
 
dzien dobry
my dzis wstalismy wszyscy po 7... ale fajnie:)
pranko sie pierze, pozniej jakis obiad i moze pogoda na tyle sie uda zeby gdzies wyjsc na dlugi spacer:)
 
Ollka22 i jak udał się spacer??

My już po obiedzie i po rolkach (ale się umęczyłam, trzeba rzucić te faje bo mi płuca odmawiają współpracy).

Ja dziś wybywam ze znajomymi "gdzieśtam". Nie widziałam się z nimi 2 lata (mieszkają za granicą) i z jednej strony chcę się z nimi spotkać a z drugiej strony jakoś tak głupio podrzucać Amelkę do dziadków. Z drugiej strony no bardzo rzadko wychodzę sobie tłumaczę gdziekolwiek... Czy wszyscy mają takie dylematy?? Rodzice w pełnych związkach też???
 
anne spaceru nie bylo bo co chwile padalo, mloda byla troche na dworze a ja sie ulotnilam jak zasnela.
dzis nawet wyjatkowo szybko wrocilam bo nie wiem czemu mala sie budzila...

i ja sie przyznam szczerze, wychodzac nie mam wyrzutow sumienia, lubie wychodzic i wiem ze moja mala jestw tym czasie bezpieczna.
 
reklama
Witam
Dziś zapowiada się ładna pogoda więc może pojedziemy nad jeziorko. Dzieci wykorzystają jakos resztkę wakacji a ja resztę urlopu :)
 
Do góry