reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
anne.ges ja podczytuje często, ale po pierwsze brak czasu a po drugie czasem chęci brak.. :)
ale staram się od czasu do czasu odezwać.

Teraz byliśmy na urlopie z Maćkiem, żadnego dostępu do kompa nie miałam :)
Pozdrawiam "starych" i nowych :)
 
Jak się ma "łatwe" marzenia to można je łatwo zrealizować.... Herbata była pyyyszna....

To może coś trudniejsze marzenie jeszcze na dziś: mieć dobry nastrój ...

Eh .. jeszcze sie wysil. Podnieś poprzeczkę. A nie same takie przyziemne drobnostki. Chcę poczytać o czymś Wieeeeelkkkkiiim ....

A wątek faktycznie sie rozkręcił, ale nie bede pytał czy u was pada deszcz, bo jak zaczniemy rozmawiac o pogodzie, to znaczy ze już jest źle z nami ...
 
ja chyba już nie mam marzeń.. dążę do realizacji pewnych rzeczy ale mogę powiedzieć, że marze.. boje się? nie wierze, że moje marzenia mogą się spełnić?

nigdy się nad tym nie zastanawiałam..
 
Devil
Jak ja mam same przyziemne marzenia to co??

Chcesz poczytać o czymś wielkim (nierealnym) proszę bardzo:
żeby na świecie nie było cierpienia, głodu i wojen (poczułam się jak na wyborach miss)... ;)))

A u mnie pada ...

kołtunek
Wiesz.... ale to straszne nie mieć marzeń... Nie wierzę!!! To może nie nazywaj tego marzeniami ... Może "celami"??

"Wszyscy ludzie marzą, ale nie wszyscy tak samo. Ci, którzy śnią nocami w zakurzonych zakamarkach duszy, budzą się rankiem, stwierdzając, że to daremne. Niebezpieczni są ci, co marzą za dnia, ponieważ mając oczy szeroko otwarte, mogą urzeczywistnić swoje marzenia." ;)))))
 
Ostatnia edycja:
napisać pracę mgr i ją obronić :)
kupić nowe autko
spędzać więcej czasu z maćkiem
dbać więcej o siebie


a moim marzeniem jest już wiem ;) żeby maciek był zdrowy, i ja żebym miała siłę by go wychować :)
 
Devil
Jak ja mam same przyziemne marzenia to co??

Chcesz poczytać o czymś wielkim (nierealnym) proszę bardzo:
żeby na świecie nie było cierpienia, głodu i wojen (poczułam się jak na wyborach miss)... ;)))

Przykro mi że nie masz Wielkich marzen ... A jeżeli już wielkie ... to nierealne ....
 
kołtunek
A widzisz jednak jest :))))) (a raczej są) !!!

A Maciek jest chory i nie masz sił go wychowywać??

Devil

Przykro mi, że źle się zrozumieliśmy.
Wielkie to własnie takie, które nie są do spełnienia.
A jeśli twierdzisz, że realnym jest świat bez głodu, cierpienia i wojen to gratuluję optymizmu i szczerzę zazdroszczę.

"Niewielki" dotyczą mnie i moich bliskich i się spełnią :pPPP
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry