reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Pecha??? Ty to potrafisz pocieszyć człowieka ....
Siedzę już w pracy a motywację mam nadal zerową .... ciężki to będzie dzień :(. Chyba zacznę pracę od kawy.

A oczywiście w TV nic ciekawego nie było. Miałam film na płycie ..... miała być komedia romantyczna a jak zwykle wyszedł dramat ....

Na zołzę wychodzę bo ja mojej A. nie pozwalam. Zasadnicza jestem - we wakacje 22:00 w łóżku i koniec kropka....
 
reklama
ja sie melduje:))

nie martwcie sie, minie sierpien i znow beda to codzienne rozmowy... bo wszyscy beda miec wiecejczasu.
ja sie juz postaram zagladac...ostatnio mega zalatana jestem, jakos na nic nie mam czasu.
 
hej, ja tez jestem czytam co piszecie,ale od rodzicow ciezko mi sie zalogowac,bo mnie wywala,wiec zadko pisze
a tak to okres wakacyjny to jest nie duzy ruch,choc pogoda nie sprzyja nad wypady nad wode,
lece z mloda przed blok,aby sie pobawila z kolezanka
 
ollka22 miło Cię tutaj "widzieć" .. :) :) :)
Mozi - mam nadzieję, że jednak uda Ci się bywać częściej. Fajnie, że wpadłaś :)


A ja Was dzisiaj do codziennych rozmów inspiruje "Krótkim filmem o marzeniach" (trochę długo się ładuje ale wart jest obejrzenia), który baaaaardzo lubię :) ....
Najbardziej podoba mi się Pani, która chce pojechać na księżyc.... A końcowa wypowiedź powala mnie na kolana ("Chciałbym aby moje dzieci wyrosły na lepszych ludzi niż ja ..")



A Wy gdybyście mieli jedno marzenie, które spełni się przed zachodem słońca co by to było???


Ja na tę chwilę marzę o herbacie malinowej więc idę ją sobie zrobić ;)))
 
Ostatnia edycja:
my tez byllysmy na dworze, oliwia pobawila sie z kolezanka, grill zaliczony, pogoda nie ejst super ale nie pada wiec sie fajnie siedzialo.

spacer z pieskiem tez byl wiec wszytko zalatwione i mozna posiedziec przed kompem.
anne ja filmik zobacze jak juz poloze mala, wtedy mam wiecej luzu...
marzy mi sie jakies wyjscie ale ostatnio 2 weekendy z rzedu imrezowalam, jedna sobota panienski, kolejna wesele... i jakos zlecialo:)


marzenie przed zachodem slonca.... relax w wannie z lampka wina:)
 
marzenie przed zachodem slonca.... relax w wannie z lampka wina:)

To co stoi na przeszkodzie, żeby je zrealizować??? Fajnie jest spełniać swoje marzenia więc Ollka do wanny!!!!

no proszę - jak łatwo spełnić swoje marzenie

Witaj ollka22, dawno Cie nie było ... :)

Jak się ma "łatwe" marzenia to można je łatwo zrealizować.... Herbata była pyyyszna....

To może coś trudniejsze marzenie jeszcze na dziś: mieć dobry nastrój ...
 
reklama
Do góry