reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry

martunia ja to nawet nie mam jak kombinowac, bo nie mam malejz kim zostawiac, moj tata pracuje na zmiany wiec nie ejst fajnie...

na drugich dziadkow wogole nei mozna liczyc
 
reklama
I w tym wątku także składam życzenia Waszym skarbom. Niech nie odczuwają żadnych braków, niech będą będą tylko szczęśliwe i uśmiechnięte.

A gdzie nam uciekła medina ? Faktycznie ma mało czasu :(
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry

martunia ja to nawet nie mam jak kombinowac, bo nie mam malejz kim zostawiac, moj tata pracuje na zmiany wiec nie ejst fajnie...

na drugich dziadkow wogole nei mozna liczyc

Zdaję sobie z tego sprawę bo ja też nie mam z mojej strony na kogo liczyć ale jak ide na nocki to dzieci są u swoich dziadków (moich teściów) i jestem im wdzięczna że chociaż tyle mogą pomóc.

Dzisiaj w planach wypad przed nocką do Mc'donald :D jeszcze dzieci nic nie wiedzą o tym więc będzie frajda dla nich :)
 
MY MAMY REZERWACJE W KINIE, zoabczymy czy wypali, musze isc dzis po mala wczesniej ianczej nigdzie nie dojedziemy...

ja w lipcu bede miec troche luzu, bo mala bedzie miec babcie dla siebie,a tak to praktycznie caly czas razem ejstesmy:)

czasem kalde ja wczesniej spac wtedy moge sobie gdzies wyjsc bo dziadek jestw domu,a 5 latka nie potrzebuje juz za duzo opieki jak spi:)

duszno u nas strasznie, mam nadzieje ze dzis sie nie powtorza wczorajsze burze
 
Też najpierw była opcja pojechać do kina ale że mam dziś nocke to nie dam rady. Unas kina nie ma i trzeba jechać 50 km a seans trwa do 2 h więc nie ma opcji. Ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią więc do kina możemy jechac w inny dzień.
Obiad już uszykowałam więc zaraz wróci Piotruś ze szkoły, polece po małą, zjemy obiad i pojedziemy.
 
MY TEZ MAMY KAWALEK DO KINA, ALE BUS POD SAMO KINO WIEC LUZ,
ja tez mam juz obiad,z reszta mala i tak pewnie jesc nie bedzie chciala:)

jutro impreza w przedszkolu, podobno dzieci super wystep przygotowaly... ale wszytkie trzymai tow tajemnicy...
 
I to jest najfajniejsze w występach dziecięcych jak chcą zrobić nam niespodziankę :) Na dzień mamy to płakałam :( Ja wogóle jestem taka że zaraz się wzruszam. Tak samo miałam na komuni Piotra. Stałam i siorbałam nosem bo chusteczek nie mogłam w torebce znaleźć :p
 
BUZIACZKI DLA DZIECIACZKÓW :-)
no no rozmowa robi się pikantna "małe sprzęciki" ;-)

martunia415 no wszystkie my takie 2w1. Mój brzdąc nie ma żadnego faceta w otoczeniu muszę być dla niego męska ;-)
ollka22 i jak fajny gnomeo? mnie pod koniec na 3d oczy bolały, byłam tylko raz
the_devil i jak po występie?

a wczoraj przyjechał tatusiek i kurczki ciągle go głupia kocham szkoda że nie ma wtyczka i już się nic nie czuje, jakaś rozbita jestem po tej wizycie... ale o kasie nic nie mówił oczywiście i jak dalej sobie wyobraża kontakty :-)
 
my dopiero po 19 wrocilysmy, bylysmy i w kinie i na festynie u nas. dziecko szczesliwe i zadowolone a to najwazneijsze:) byla jazda na koniku, co ona uwielbia:)

jaimis gnomeo fajny, ale bez zachwytu... a my na 3d nie bylysmy teraz tylko na normalnej wersji, mloda nie zakalda okularow wiec szkoda kasy na bilety na 3d.
a tak to biore z promocji z orange, 2 bilety za 20 zl.

jaimis a to on ci nic kasy nie daje?
dobrze ze chociaz malego odwiedza.
 
reklama
Wszystkie już macie jakieś wrażenia a ja muszę czekać do 5.06 - tak sie złożyło, że połączyli Dni Żar z Dniem Dziecka.
Dzisiaj chciałem zrobić niespodziankę dla Waszych dzieciaczków ale nie wyrobilem sie z czasem i dopiero udało mi się znaleźć chwilkę.
Poprosiłem mojego miśka aby powiedział dla waszych maluszków "Panią Twardowską". Nie wiem jak to wyszło bo sie spieszyliśmy, żeby jeszcze dzisiaj sprawić im przyjemność. Spróbujcie:

http://www.mps.ath.cx:8080/shares/BB/DW_B0119.wav

A tak w ogóle to dowiedziałem się przed chwilą, że w ten Wielki Dzień Piotruś od Marty złamał rękę. Nie wiadomo co bedzie z ich turniejem :(
 
Do góry