reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

jaimis ja to raczje latem nie choruje... obstawiam ze zarazilam sie od mlodej, tylko mam inny przebieg wirusa,zbagatelizowalam toze ona w niedziele rano wymiotywala, bo pozniej szalala jak zawsze, wiec dziecko zdrowe, a wczoraj na dniu mamy dowiedzialam sie ze wszystkie dzieci po urodzinkach byly chore, 2 wyladowala na pogotowiu. do tego pozarazaly czesc grupy i spora ilosc rodzicow tez chora... wiec mala epidemia z tego wyszla...
najwazniejsze ze mala mi sie nie rozlozyla.

jaimis maly musi sie przekonac do takich kapieli:) moja to byz wody nie wychodzila wogole
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,ja sie tylko przywitac,ze zyje,musze sie uczyc,postaram odezwac sie pozniej
u nas pogoda fajna,mloda dzis na piknik od dziadka z pracy ida,a my jutro do teatru lalek na czerwonego kapturka i pewnie do jordana lub na lody na rynek

milego dnia :)
 
I z przykrością zawiadamiam, że nie będzie pokazu, bo partnerka Krystiana zachorowała, i niestety nie wystąpią :(
Ale pewnie jeszcze zdążę wam nagrać jakiś film. Może na zakończenie roku szkolnego będzie jakiś występ.
 
I z przykrością zawiadamiam, że nie będzie pokazu, bo partnerka Krystiana zachorowała, i niestety nie wystąpią :(.
Szkoda, bo dzieci pewnie się nastawiły, no ale choroba nie wybiera.
Przy okazji przywitam się z tymi co mnie nie znają bo na ogół udzielam się w wątku Samotna mama- samotna w ciąży z racji 9 miesiąca ;-)
 
devilz chorobami tak to juz jest, ale napewno nadrobia nastepnymi wystepami:)

yenna witamy i tutaj:)
martusia jak Piotrus?

mozi zwolnij troche, czasem po prostu trzeba sie zrelaksowac...
 
Witam wszystkich.
Ollka22 Piotruś dobrze. Byłam z nim znowu u lekarza bo bolała jego ta rączka. Chciał lekarz zdiąć gips ale stwierdził że poczekamy jeszcze dzień lub dwa bo mówi ze boleć może ale bał sie że mu ta rączka bardziej spuchła i uwiera gips. Dziś na szczęście już jest ok. Czyli nic nie trzeba robić. Jedziemy po obiedzie nad jezioro na rowerze popływac. Co będziemy siedzieć w domu :)
 
reklama
Do góry