reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

No u mojego mężczyzny chrzestni byli na komuni 15 maja :) tez się ciągle bawi. A na dzien dziecka planuje jakiś wypad z nimi do kina, na lody i jakieś małe upominki bo z jednej pensji się nie poszaleje za bardzo
 
reklama
my planujemy kino, mala wybrala gnomeo i julie, zoabczymy czy bedzie fajne...
ze nie lubi jeszcze bajek 3d to idziemy na normalny seans, wiec wyjdzie 2o0 zl za biletyz promocja orange:) lody na pewno gdzies po drodze tez beda...
 
I to dla naszych dzieci największa frajda jest. Kino,lody, spacer i jakieś drobiazgi. Jak to mówią mała rzecz a cieszy. :D
 
moja uwielbia wszytkie branzoletki, lancuszki, korale... wiec pewnie cos takiego wybiore... niedorgie i praktyczne... najlepiej zeby mama mogla pozyczac:)
 
Czesc. To ja sie pochwalę, że mój misiek sam dla młodszych dzieci będzie prezentował taniec towarzyski na Dzień Dziecka. O lody też gdzieś zahaczymy. Samemu mi się chce :/
Może mi sie uda nagrać to gdzieś tu wrzucę do oceny :)
Pozdrawia Was - wasz nocny stóż
 
dzien dobry:)
devil to zdolnego masz syna:) i chetnie zobaczymy ten wystep:)

dzieckow przedszkolu, zakupy zrobione, przy okazji dnia dziecka jest podusia z biedronki z kucykami ponny:)

pranie sie pierze, tylko posprztac trzeba...
 
W nim cała moja radość ollka22. Mogłem wcześniej na to wpaść, i pokazać Wam jak spędzamy wolny czas. Zdolny ... ale już nie skomentuje po kim odziedziczył te wartościowe geny :)
Pooglądajcie nasz galerię jeśli chcecie: WL700gE Configuration
 
Hej wam wszystkim. Ja już dzisiaj po pracy. Mam dość 12 godz. pracy. Jutro znowu nocka :( ale cóż. Nie robie tego dla przyjemności tylko dla maluszków.
Devil nie musisz nic mówić po kim ten talent ale napewno nie po mamie :p.
Ja mam dwoje tancerzy w domu i czasem jak mi pokazują swoje kroki to ubaw po pachy :D i radość. My na dzień dziecka nie mamy występów ale mamy turniej 4 czerwca :)
Pozdrawiam
 
fakt, nocki nie sa fajne... chociaz u mnie system zmianowy nie wchodzi w gre, nie mialby kto z mala byc...

u nas impreza w przedszkolu 2 czerwca i 9 piknik.
chyba wszystkie dzieci uwielbiaja tanczyc:)
 
reklama
Witam.
Ja bym wolała na nocki nawet caly czas pracowac bo bardziej mam problemy w dzien zeby małą ktoś odebrał z przedszkola bo Piotruś już sam wraca ze szkoły. Obiad ma zostawiony tylko sobie w mikro odgrzewa i tyle. A ostatnimi czasy to małą sama odbieram i siedzi ze mną w pracy a potem kombinuje kto by mógł ją wziąć :(
 
Do góry