reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Generalnie przylatywał by 2razy w miesiącu na studia ale do Bydgoszczy, tam byłby sobote niedzielę a w niedzielę wieczorem przyjeżdżałby do mnie i we wtorek miałby wylot.
Chce mi zostawić samochód i wysyłać pieniądze ale przecież nie o to mi chodzi, ciężko mi sobie wyobrazić ten czas bez niego.
Za to wróci bardziej dorobiony i dostanie podwyżkę oraz awans..
 
reklama
meg to warto skorzystac z tej propozycji wyjazdu, przyda mu sie to, dla niego to szansa...
a wiesz nie da sie myslec egoistycznie... tylko o sobie...
jestescie razem i to jestwazne, skoro co 2 tyg bedzie wkraju to 3 miesiace szybko zleca...
 
Czechow ja polecam, oliwi sie bardzo podobalo.
ogolnie mailysmy isc juz wczesniej ale ze byla chora to dodpiero teraz poszlysmy

ide na jakies zakupy chociaz mi sie nie chce...
 
PIRRLLOTT moja kolezanka dawala jakis lek na obkurczebie migdalkow u jednego i drugiego synka i nie byla potrzebny zabieg,polecila tez kolezankce z pracy ta lekarke i przepisala jej ten sam lek i tez migdalki sie zmniejszaja,wiec moge zapytac co to takiego i napisze jutro
Hmmm, no popatrz, a nikt mi o tym nie mówił, wiesz jak się czegoś dowiesz daj mi znać to ja pójdę z tym do lekarza bo może wystarczy mu podawać to.
Hej wszystkim :) (chciałam napisać hej dziewczyny :-) )!
Pirrllott - Witaj :). Jestem pełna podziwu jak dajesz sam radę z trójką dzieci i to jescze facet :).
No co ty :) podziw należy się moim dzieciom że wytrzymują z takim ojcem hehe :rofl2:
meg nasz pilocik jest mega dzielnym facetem:))
:-p
 
reklama
Do góry