reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Pirrllott to nazwy lekow Flixonose to aerozol i Lymphamyosot,jeden jest na bazie sterydow i trzeba go uzywac 3 miesiace,ale daje efekty,jak bedziesz u laryngologa zapytaj dokladnie

olka nie ma czasu na grupsze porzadki przed swietami,dzis zajecia i jutro tez,
a w ogule u nas ok,we wt jaselka
zmykam jakos kolacje zrobic :)
 
reklama
ja sie witam wiecozrem, wlasnie dywanik pralam.
ogolnie bilans dnia jezeli chodzi o pozadki super, 5 okien umytych, trocherzeczy porobionych wiec luz...

pirrlot wedlug mnie zawsze warto sprawdzic pierw cos na obkurczenei migaldkow, chociaz wielu lekarzy woli od razu wycinac.
ja bym za syzbko takiej decyzji nie podjela.

mozi ja ogolnie do konca roku mam luz wiec moge sprztac, niby mialam od poniedzialku bo oliwia wraca do rpzedszkola ale zaczelam szybciej.

u nas podobnow piatek sa jaselka, ale nie mam pewnosci...
 
Hej co u was?? Cisza znów jak makiem zasiał, czyżby wszyscy tak aktywnie przygotowywali się do świąt??

U nas mała po zapaleniu ucha złapała szkarlatynę :cool2: więc całkiem calkiem wesoło ;). Na szczęście po rybo przechodzi kolejna chorobę lajtowo, ja za to już drugi tydzień siedzę w domu..

Dziś byłyśmy u laryngologa - mała słuch ma ok, za to podejrzewają zaburzenia neurologiczne :no:, za tydzień neurolog, i ogólnie zaczniemy wizyty u neurologopedy - tu za to już prywatnie, bo nigdzie nie ma terminów, szczerze jestem przerażona i bardzo bardzo się boję...
 
witam wiecozrem
meg duzo duzo zdrowka dla malej, my ostatniow domu 3 tygodnie spedzilysmy... koszmar...
a u normalnego logopedy bylyscie?? ja bym poszla do conajmniej 2-3 zeby zasniegnoac opini.
mojej malej np przyapsowala dopiero druga pani logopeda, do pierwszej sie wogole nie odzywala.
 
hejka,
co u nas taka cisza???????????????????????
u nas wszystko oki,Swieta ida wielkimi krokami
mloda ma tylko lekki katarek
bylismy sie na pol godziny dotlenic na sanka,fajnie wygladalo jak Alex wozila na sankach 3 letniego kuzyna:-D

mloda upiera choinke i sobie spiewa,a ja glownie nadzoruje,bo pozwolila tylko na podawanie bombek,krecila nosek jak sie zapytalam czy moje i ja ubierac,ale kilkami sie udalo ustroic ;-):-D:-D:-D
 
Jestem, jestem:-)

Podczytuję was czasem, ale ogólnie nie mam na nic czasu, w pracy zakończenie roku i napięta atmosfera, w domu przygotowania do świąt i tak jakoś leci, ja już nie mogę doczekać się końca tego tygodnia, bardzo lubię święta:-)

A jak wasze prezenty? wszystko już jest?
 
reklama
hej świątecznie:-)
my jeszcze choinki nie mamy, jutro ostatnie zakupy a w środę chyba w końcu ubierzemy:tak:

zdrówka dla chorowitków;-)
 
Do góry