reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Też podczytuje ten wątek:)
Co do chorob dzieci.Jestem wściekla na swoja sasiadke-kolezanke.Jej 5 letnia corka jak i ona sama niedawno przechodzily ospe a 2 tyg po wyzdrowieniu szkarlatyne.I wyobraźcie sobie ze ona tak poprostu przyszla sobie do mnie na ploteczki po tym jak lekarz stwierdzil szkarlatyne i kazal siedziec w domu.Toż to strasznie zaraźliwe!!Ona twierdzi ze bierze antybiotyk i nie zaraża.Zanim mi to oznajmila brala moją ewe na rece i calowała itp.Teraz obawiam sie czy aby na moją te chorobsko nie przejdzie.
Zastanawiam sie czy moja dziecina jest szczepiona ale nigdzie nie moge o tym znaleśc.Szczepilam 6w1 wiec mam nadzieje ze pakiet obejmowal i szkarlatyne.
Pozatym sasiadka twierdzila ze jej siostra ma 2 miesiecznego synka ale go nie odwiedzi bo moze go zarazic bo to maluch.A moja to co???????!!!!!!!!!
wrrrrrr.........
co za nieodpowiedzialna kobieta.
 
reklama
ROSI to faktycznie amsz nieoddpowiedzialna sasiadke...
nie dosc ze po ospie to jeszcze ze szkarlatyna przychodzi na plotki... no neifajnie
mam andzieje ze sie nie zarazicie.

ja chcialam polozyc mala ale nic z tego... a wieczorem chce wyskoczyc na zakupy to bedzie marudzic dziadkowi.

kurde u nas pozadnie znow sypie snieg...
 
hej :)a my dotarlismy niedawno do domu w koncu,sypie coraz gorzej u nas,
musze sie wziasc za jakies obiad,a mloda naszlo na porzadki

miska dobrze,ze wnioslas o alimenty
rosi ale masz nieodpowiedzialna sasiadke
 
Hej laski

Ja ostatnio troszku zakręcona jestem :-) mało czasu na cokolwiek....

Tosia znów załapała jakąś chorobę, tak od kilku dni ją "wyciągam" i jakoś chodziła do przedszkola ale dziś już ponoć cały dzień źle się czuła, kaszle i nosek ma zawalony jutro chyba odwiedzimy lekarza...:wściekła/y: Jak dostaniemy zwolnienie to ja nie wiem jak z nią wytrzymam w domu, już jest taka marudna że nie bardzo kumam o co jej właściwie chodzi...:no:

Rosi - sąsiadka egoistyczna, co tam przecież jej dziecko i tak już jest chore a ona co ma się nudzić w domu na ploteczki wpadnie :rofl2::rofl2::rofl2:.

Miśka - witaj :).

No i chyba tyle...
Aha pochwale się że będę miała niedługo autko :)
 
hej,a my na razie w domku,siedze z mloda i synkiem kolezanki,bo dzis oni obydwoje pracuja,dzieciaczki grzecznie sie bawia
ja za niedlugo bede sie za jakos obiad brala,a moze pozniej wyjdziemy na chwile na snieg,no i musze sanki od rodzicow przywiesc,bo nie mamy u siebie
 
witam
ja koncze sprzatac.
my dzis jeszcze w domku, jutro pewnie tez

w srode chcialabymz mala do kina isc... ale zoabcyzmy jaka pogoda bedzie:)

zupka ugotowana,a gulasz mam od wczoraj to juz nic nie robie.

moze to olka ma przynajmneij fajne towarzystwo:)
 
Hej hej wszystkim, co tam u was słychać kochani? ja ponownie zjawiam się niespodziewanie by zakłócić wam harmonię :-D a mianowicie, to chciałem się pochwalić, a że jestem facet to wiadomo , jak dziecko więc nic nowego w tym temacie :rofl2: Od miesiąca mieszkam już kompletnie sam z synami, wcześniej mieszkałem u mamy ale postanowiłem się usamodzielnić i powiem wam fajna sprawa w cale nie mam czasu dla siebie ale jest super :-p no i co najważniejsze założyłem sobie interneta to i pewnie teraz częściej będę wam zakłócał tę harmonię :) Pozdrowienia od 4-rech zajefajnych facetów ;)
 
dzien dobry
ale mila niespodzianka:))
pilociku ty nam zaklocaj ten spokoj ile sie da:)) co u was slychac?

super mze meiszkasz sam, gdzie teraz mieszkacie?? ogolnie wieki nie pisales wiec czekamy na jakies sprawozdanie:))

my dzis pospalysmy do 8.30, normlanie az sie wierzyc nie chce...
 
Hej hej wszystkim, co tam u was słychać kochani? ja ponownie zjawiam się niespodziewanie by zakłócić wam harmonię :-D a mianowicie, to chciałem się pochwalić, a że jestem facet to wiadomo , jak dziecko więc nic nowego w tym temacie :rofl2: Od miesiąca mieszkam już kompletnie sam z synami, wcześniej mieszkałem u mamy ale postanowiłem się usamodzielnić i powiem wam fajna sprawa w cale nie mam czasu dla siebie ale jest super :-p no i co najważniejsze założyłem sobie interneta to i pewnie teraz częściej będę wam zakłócał tę harmonię :) Pozdrowienia od 4-rech zajefajnych facetów ;)
hej Pirrllott,zaklocaj nam harmonie zaklocaj,
milo,ze napisales,fajnie,ze mieszkacie sami :)
a jak tam synowie????
 
reklama
Olu - Mieszkamy nadal w Sosnowcu, tyle że na innej dzielnicy. Dokładnie w dzielnicy Juliusz i to bardzo fajna, miła i spokojna okolica jest. Za oknem mamy szkołę tak więc wywiadówki przez balkon mogę obserwować :laugh2:. Ale na razie chłopaków wożę do szkoły na zagórze to jakieś 10 km ale myślę by od półrocza ich przepisać ale nie wiem też czy nie poczekać z tym do września bo tam na Zagórzu mają inne książki a to może być problem. A co tam u Oliwki?;-).

Mozi - A będę zakłócał, oj będę :-p. Synowie bardzo zadowoleni że w końcu są tylko ze mną, teraz to nawet nie chcą jeździć do babci wogóle. Teraz też mam troszkę załatwiania z Arkiem, najmłodszym z nas neurolog, laryngolog i jeszcze czeka nas wycinanie trzeciego migdałka bo bardzo mu przeszkadza w oddychaniu podczas snu. Ale będzie dobrze bo w końcu my to odważni jesteśmy :rofl2:.
 
Do góry