reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzien dobry
ja sie wcozraj troche zrelaxowalam wieczorem, bylo mi to potrzebne:)

meg to udanych zakupow i randkowania:) humorek od razu bedzie lepszy:)

moje dziecie tez w przedszkolu.
ja na mikolaja kupie dziewczyna jakies drobiazgi, najlepiej cos podobnego i bedzie spokoj. a moja bratowa neich kupuje co chce...
co do sprzedawanai to oni robia takze jak im sie cos nei spodoba to sprzedaja i tyle a pozniej mowia ze mala zepsula... a psuje to ona bardzo duzo. oliwka zawsze jej pilnuje jak u nas sa bo moja to naprawde nie psuje nic, nie niszczy.
 
reklama
Ja się melduję kompletnie zalatana :). Moja znajomość przeradza się już praktycznie w zwiazek i jest cudownie :-) choć boję się panicznie wielu spraw ale mam nadzieję że przejścia nie zepsują mi tego co mogę mieć teraz :-).
Mała zapoznała się z nim we wtorek i super mają kontakt normalnei aż serce mi rośnie, oj dziewczyny 3majcie kciuki!
 
Meg to ja bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, wiem jakie to wazne jak dziecko polubi faceta i ile radosci potrafi dac taki widok:)

a tak wogole to witam sie sobotnio:)
 
Hej Hej
Na nic czasu nie mam :).
Szczęśliwie zakochana w baaardzo porządnym facecie, jest cudnie :).

No to chyba tyle co u nas, aha dzis miałam dziwny przypadek - Tosia rano się wysikała po nocy i w nocniku był taki czop różowo śluzowy - kulka.... Nie wiem co to jest, słyszałyście o czymś takim??
 
Hej Hej
Na nic czasu nie mam :).
Szczęśliwie zakochana w baaardzo porządnym facecie, jest cudnie :).

No to chyba tyle co u nas, aha dzis miałam dziwny przypadek - Tosia rano się wysikała po nocy i w nocniku był taki czop różowo śluzowy - kulka.... Nie wiem co to jest, słyszałyście o czymś takim??

Nie - może spytaj na forum eksperckim tu na bb?
 
reklama
Nie mogę znaleźć pracy - tzn jest ale za takie pieniądze że nawet na opiekunkę mi nie starczy. M mi mało pomaga a perspektywa siedzenia w domu mnie przeraża - już mam dość
 
Do góry