reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Ja mam większą możliwość dobrania godzin ale kasa - nie muszę zarabiać kokosów ale muszę mieć na opiekunkę i jakieś rachunki - a tu dupa blada. Nie chce siedzieć w domu - mała jest świetna ale ile można - nie jestem dobrą kurą domową na dłuższy okres - chce coś dla siebie, coś robić, być kimś nie tylko mamą....
 
Witam drogie Panie :)
Chyba mnie tu dawno nie było. Widzę że temat tyczy się pracy, w sumie ja również zmieniam miejsce zarobków, ale ja osobiście nie chwaląc się na dużo lepsze z tym że niestety w innym kraju. Pozdrawiam ;)
 
Witajcie :) Ja tak co jakis czas was podczytuje i zaglądam..... ale jak cofne pamiecia to jakos chyba sie tutaj nie odezwalam .... Mam na imie Monika i sama wychowuje 9 miesieczna Amelke :)
 
Witajcie :) Ja tak co jakis czas was podczytuje i zaglądam..... ale jak cofne pamiecia to jakos chyba sie tutaj nie odezwalam .... Mam na imie Monika i sama wychowuje 9 miesieczna Amelke :)

Witam Monika,fajnie,ze napisalas,ostatnio duzy tu przestuj,ale moze dziewczyny zaczna tez pisac
od kiedy jestes sama??jak Amelka raczkuje,zabki ma???napisz cos o sobie

ja dzis wolne,mloda z przedszkola ma basen,a ja obiecalam,ze pojde popatrzyc jak plywac,wiec dzis ide
a tak sporo sniegu,ale na szczescie chodniki przy blokach posniezane,wiec da sie przejsc
a teraz musze troche ogarnoc mieszkanko,
 
Witaj Mozi no cóż mam 29 lat i sama jestem z Amelką od 3mc ciąży :( Amelka jest bardzo żywiołowym dzieckiem... Mamy dwa ząbki i raczej etap raczkowania nas ominie z racji tego że powolutku staje na nóżki hehehe. Po podłodze dość śmieszny sposób wybrała- siedzi obiera kierunek upadku i bach na brzuszek- po czym fikołek i znowu siedzi. No cóż życie nas nie rozpieszcza mimo szczęśliwych chwil tj. malutka często choruje co wykluczyło ją jak na razie do przyjęcia do żłobka i niestety nie moge iść do pracy co wiążę się z tym że muszę utrzymać nas za 400zł z opłatami co nie jest lekkie i już toczę spór w spółdzielni o nakaz zapłaty... Ehhhh nie wiem jak to się skończy. Z dobrych rzeczy to to że złożyłam wniosek o alimenty i czekam na rozprawę. Nie będę przynudzała bo zaraz też zbiera mi się na łzy jak o tym pomyśle. Pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
dzien dobry dziewczyny:))
monika fajnie ze do nas napisalas... mozi ma racje moze dziewczyny wkoncu zaczna sie odzywac...
zasypalo was dziewczyny???
meg, alonga??

my juz drugi tydzienw domu, mala juz duzo lepiej ale dla spokoju jeszcze posiedzi tydzien, idzie tylko na mikolaja do przedszkola.

monika akzda z nas boryka sie z wieloma problemami, chorby dziecka sa zawsze dodatkowym zmartwieneim... i co z tym sie wiaze dodatkowym wydatkiem...
a o alimenty powalcz, kazde pieniazki sie rpzydaja.

ja juz obiadek gotuje, musze ogarnac i pobawic sie z mala.
 
Do góry