reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

no ja pewnie alimenty bede miala po weekendzie na koncie, ciekawe czy rodizce exa cos nadplaca z tego co wyszlo teraz...
moje dziecko juz jakis czas spia ja w domku siedze...
 
reklama
Hej dziewczyny
Siedze i płaczę, miałam okropnie ciężki dzień a mało tego nie dostałam ani wypłaty, ani alimentów, ani zasiłku ani zwrotów za przedszkole, nic, mam z 15gr w portfelu...
 
meg a kiedy zwykle wyplate na kontcie????
ja tez mam ten jakis ciezki miesiac,wyplata za 2 tyg,a mam z 600 zl na koncie,a same rachunki ok 850 zl,ktore bede musiala jutro w koncu usiasc i zaplacic i 2 tyg do wyplaty,ojj marnie z kasa w tym m-cu i jeszcze w przedszkolu musze dopytac ile za mikolaja 35 czy 45 zl,bo impreza poza przedskzolem 10zl w tej cenie wczesniejszej,
dobrze,ze jest debet na koncie i tez czekam na alimenty bo bedzie ciezko
fajnie,ze masz zwrot za przedszkole i zasilki,ja nieduzo przekraczam i nawet fundusza alim nie mam :(
 
Popłakałam i się uspokoiłam...
Wypłatę mam mieć do 10tego, np miesiac temu miałam 8smego bo 10 to była niedziela...
Dzwoniłam do ex i mówił że przelał mi kase w pn ale pocztą to się nie dziwię że dlużej idzie...

Niby mam zwroty za przedszkole a nie widziałam ich jeszcze ani razy na oczy ... :crazy:

No u nas mikołajki pokrywa rada rodzicielska, której nie opłaciłam jeszcze :zawstydzona/y: musze opłacić w tym mc koniecznie...
 
ja sie czlowiek wyplacze to lepiej na duszy,
my w starym przedszkolu tez mielismy z grupowego co sie placi we wrzesniu,a tu inne zasady,moim zdaniem to za duzo jakby bylo 45 zl,bo i tak dziecku sie w domu cos kupuje,ale jak wszyscy to i ja musze zaplacic,a na tej czesci zebrania nie bylam i szkoda,ale czl sie nie rozdwoi,aby byc w dwoch miejscach
zwroty nie widzialas,ale jak w koncu przyjdzie to bedziesz troche na plusie :)

dokoncze ogladac sci ide spac,ale fajnie,ze jutro wolne
 
Doszłam do wniosku że jak już zacisnęłam zęby za ten zwrot to jakoś to przeżyje a jak kaska przyjdzie to odłożę od razu, bo chce po nowym roku łazienki wyremontować :).

Mam problem, moja niunia dalej nie mówi :( a do tego teraz po chorobie bije dzieci...:no::no::no:
 
dzien dobry dziewczyny

Meg ja kase za staz zawsze mialam po 10tym... ja tez jeszcze nie dostalam alimentow, wczoraj dopiero wplacone, meg a w sprawie tego zwrotu za przedszkole koniecznie zadzwon i sie popytaj i przypomnij o sobie.

mego co do mowienia to poczekaj troche, zoabcz jak bedzie miedzy dziecmiw przedszkolu, moze sie rozkreci,albo popros w przedszkolu o konsultacje logopedy, a jak nie to idzcie do przychodni do logopedy.
my chodzimy co jakis czas, moja ciezko miala z mowieniem przez jezyk, teraz mowi coraz ladniej i wyraziniej.
ja sie ciesze z kazdego postepu, ale u logopedy wyladowalysmy jak oliwka miala jakies 2 latka.

meg co do bicia dzieci to mala napewno sie uspokoi...

a ja sie nei pochwalilam, moja corcia ma chlopaka:)) ma na imie robert, bardzo fajny chlopczyk ale nie z jej grupy. wczoraj dostala od niego dwa sliczne obrazki, jedenz serduszkiem a drugi z kwiatkiem:)

fajnie ze dzis spokojneijszy dizen, ja sobie obiecalam ze odpoczne w ten weekend, ostatnio tyle problemow, ale juz powoli do przodu...
 
Hej
Myślałam że nic mnie dziś z łóżka nie będzie w stanie podnieść :-). Humor już lepszy, ale nie ma co wkurzyłam się wczoraj niemiłosiernie... :wściekła/y:.

Muszę dziś posprzątać a potem jadę na imieniny do szwagra :confused: strasznie nie mam na to ochoty bo będzie tam większość tej rodziny z którą nie widziałam się od rozstania, nie chce mi się z nimi gadać o tym ani znosić ich wyrazów współczucia...

Do tego będzie szwagra siostra cioteczna z rodzicami, drażnią mnie troche ci ludzie, w kościele krzyzem leżą, dziewczyna już na magisterce a założę się że w życiu chłopaka nie całowała, z reszta oni to z tych gdzie seks przedmałżeński nie wchodzi w grę, a ja co młoda panna z dzieckiem, co z tego jak studentka skoro zaoczna hahaha...

Świetny dzień sie zapowiada..

Mała ma logopedę w przedszkolu, ale na razie jakoś słabo widzę efekty..
Z tym dokuczaniem dzieciom to jest koszmar, rodzice przychodzą do przedszkola i skarżą się na Tosie, paranoja jakaś :sad:
 
meg a nie myslalas ze to dokuczanie dziecia to jakis skutek waszego rozstania?? wiesz dzieci czasem roznie reaguja, mala tyle czasu miala ojca a teraz co... mowilas ze srednio sie nia interesuje... mala pewnie teskni...
takie sytuacje sa dla dzieci bardzo trudne... moze warto z nia spokojnie porozmawiac... jeszcze raz wytlumaczyc...
a jak czesto sa spotkania w przedszkoluz logopeda?? macie zeszyt cwiczen??

co doimienin... to mam dobra rade, idz tam z podniesiona glowa, olej wsyztkich i nie rpzejmuj sie tym co gadaja... jestes samotna matka i co ztego?? niech patrza jak doskonale dajesz sobie rade:)
 
reklama
Ola - szczerze to logopeda zaczęła przyjeżdżać w połowie września, potem w paździeniku tosi przepadły 3 zajęcia a w 4te nie było akurat pani... Poczekam z miesiąc i może zabiorę ją na wizytę do innego logopedy ze mną.
Ćwiczenia mamy na zasadzie zeszytu do którego wklejamy obrazki z tymi rzeczami które tosia potrafi nazwać, plus mamy książeczki z serii "Kocham czytać" ale to na razie jeszcze srednio nam wychodzi..

Tak bym już chciała żeby się rozgadała, sen mi to z powiek spędza i jeszcze te ciąganie się po specjalistach :(...

Co do imprezy to wiem że mam iść z podniesioną głową tyle że ja nie lubie przebywać wśród osób przy których człowiek musi cokolwiek udawać...
 
Do góry