reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
witam...ja już po kawce ...dzieci jeszcze spią więc moge na spokojnie posiedziec przy kompie...jest rano a już nie da sie wytrzymać z gorąca...bez klimy nie da sie tu żyć....masakraaaaa.....czekolada roztapia się w szafkach...a tutejsze maluchy wychodzą dopiero wieczorami z domów na place zabaw...życie zaczyna się po 20...pozdrawiam was kobitki...
 
Hej:-)
U nas pogoda piękna, jem śniadanie i ruszam na leżak:-) Michał nadal z dziadkami na wczasach więc mam czas dla siebie:-)
 
witam.

ale mam zaległości...tak jakoś wyszło. teraz na tydzień jestem sama w domu bo syn pojechał do Karpacza a mała na wakacjach u mojej mamy. lenię się na całego.

już nie pamiętam kiedy byłam sama tak długo. trochę nie mogę się odnaleźć bez dzieciaków tak jakoś cicho i smutno. ale mam czas nadrobić zaległości i odwiedzić stare kumpele. prawie cały tydz mam zaplanowany.

firanka- zdaje się że wspominałaś że masz dobry namiar na psychologa w poznaniu. jak możesz to podaj proszę bo od dawna szukam. a do poznania mam całkiem niedaleko no i czsami jadę do brata bo tam mieszka.

pozdrawiam pa pa.
 
reklama
Do góry