reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Czesc Basiu:-)
Nie jestes sama z tymi chorobami,po badaniu krwi,okazalo sie ze wyniki sa zle i zółtaczka jest wysoka:-(tylko nie rozumiem czemu te konowaly nie zaczynaja go leczyc tylko karze czekac jeszcze dwa tygodnie:no:jaki czlowiek na obczyznie jest bezsilny:no::-(
 
reklama
Majus a ja ci sloneczko wyslalam..
ale one gdzies ucieklo, u nas tez go nie ma...

Basiu zeby ten czas chorob sie u was juz skonczyl!!

Niunia na co do cholery oni czekaja??
 
Nie mam pojecia:no::wściekła/y::wściekła/y:szlag mnie jasny trafia bo jak miesiac temu bylismy na oddzale to nas wypisal do domu bo stwierdzil ze jak sie karmi piersia to dluzej schodzi:crazy:a teraz mi tu wydzwania i mowi ze wyniki sa zle:angry:palant murzynski:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Tak sie zastanawiam czy nie sprobowac malego odstawic na pare dni od piersi,moze by troche zeszlo:-(nie mam pojecia co tu zrobic:-(jeszcze ten cholerny paszport tak dlugo robia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ja tez mam nadzieje ze nie bedzie padac...


aha, jeszcze wam powiemze paniz mopsu mnie dzis zaskoczyla,pytala jak zawsze jak zaliemntami i jej opowiedzialm jakie sa problemy bo tyle co bylam po rozmowie z ksiegowa, komornikeim, i prezesem firmy.
to ona uznalaze podpyta ich prawnika co zty7m zrobic i do mnie do konca tyg zadzwoni.
wiec jej powiedzial ze do ich prawnika to aj moge isc, to mi wytlumaczyla ze chodzi nie u tego co u nich pracuje i udziela info, tylko o innego.
 
No to Ola mniej nadzieje,że dostaniesz dobrą porade.Wiem z doświadczenia,że radca pracujący w danej firmie nigdy nie będzie przeciwko pracodawcy.Zawsze znajdzie kruczki prawne na korzyśc danego zakładu.
 
tafojka również miłego dnia życze !

Ola no miejmy nadzieję, że jakaś dobra rada Ci się tam trafi ! trzymam mocno kciuki,
a jak tam brat ze swoją?
 
reklama
Do góry