reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
milego dnai tafojka:))

Oliwka wlasnie dostala nocnik, podoba jej sie, ciekawe czy bedzie zniego korzystac...

ja uciekam bo zjemy i czekia nas spacer
milego dnia
 
ja już się na forum żegnma, dzisiaj do pracy,
małej obiadek muszę podać i powoli się szykować

miłego popołudnia i wieczoru Wam życzę!

ps. nie zabijcie mnie ilością stron - rano jak z pracy wrócę, to zobaczę hehe

papatki
 
No i ja za chwilke zmykam tylko Julke nakarmie bo czeka mnie robota i sofe mają przywieżc około 16 więc musze wybywac.Jeszcze przez chwile pokukam do was..
 
Ja dzisiaj dużo pracy mam, ale padł mi nasz system i tyle mogę sobie porobić.
Poczekam, aż szefowa zadzwoni do naszego usługodawcy i go zje.... na czym świat stoi:tak: oj, a ona potrafi :-)
Teraz dopiero do Waz zajrzałam, bo na zamkniętym troszkę posiedziałam sobie.
Jakoś tam tak o wieleee swobodniej się człowiek czuje :-D
 
Nie mam pojecia:no::wściekła/y::wściekła/y:szlag mnie jasny trafia bo jak miesiac temu bylismy na oddzale to nas wypisal do domu bo stwierdzil ze jak sie karmi piersia to dluzej schodzi:crazy:a teraz mi tu wydzwania i mowi ze wyniki sa zle:angry:palant murzynski:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Tak sie zastanawiam czy nie sprobowac malego odstawic na pare dni od piersi,moze by troche zeszlo:-(nie mam pojecia co tu zrobic:-(jeszcze ten cholerny paszport tak dlugo robia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

z tego co pamiętam to chyba glukoza do picia jest wskazana :confused:

moje dzieci śpią łącznie z Paulina w domu mam błogą ciszę :szok:
 
reklama
jagoda i ode mnie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy- szcześćia na każdy dzien!!!
ja za niedługo obchodzę 10. rocznicę - jeszcze niedawno mowilam sobie ze przemilczę bo to najgorszy rok w naszym małżenstwie i chcę zapomnieć ale pozyjemy zobaczymy...

nic maly się obudzil - obiad "się robi" - sztuka mięsa w sosie chrzanowym--- czas na mnie...

10 lat okrągła rocznica ;-)no i długi ślubny staż.

My całkowity staż od momentu kiedy zaczęliśmy być parą mamy 11,5 roku, 3,5 roku byliśmy ze sobą przed ślubem i do dziś się dziwię jak mój potrafił tak długo wytrzymać i nawet razu nie zdradzić jakie z niego ziółko potrafi być :baffled:.
Przed to z niego był chodzący ideał - teraz wiem, że trzeba uważać na ideały :laugh2::laugh2::laugh2:.
 
Do góry