reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

No Ola wydaje mi się,że to wyskok księgowej bo komornik ma racje.Wszystkie ustalenia odbywają się pisemnie.Teraz ją powinni pociągnąc do odpowiedzialności za niewywiązanie się z obowiązków.
dzisiaj poinformowalam komornika o rozmowie z ksiegowa, oni z tego co wiem jakos teraz maja wyslac im ponaglenie i jezeli pieniadze nie wplyna do konca miesiaca ksiegowa zostanie ukarana jakas kara pieniezna.
a ja mam wyslac w tej sprawie skarge do prezesa sadu
 
reklama
dzisiaj poinformowalam komornika o rozmowie z ksiegowa, oni z tego co wiem jakos teraz maja wyslac im ponaglenie i jezeli pieniadze nie wplyna do konca miesiaca ksiegowa zostanie ukarana jakas kara pieniezna.
a ja mam wyslac w tej sprawie skarge do prezesa sadu
Olka ostatnio masz cos pecha,jak nie bratowa to ksiegowa cos namiesza.Poprostu nigdy nie moze byc dobrze,zawsze cos musi wyskoczyc co czlowieka wkurzy.
Czesc Agutka
 
Christa znam to o czym piszesz.Sama miałam podobną sytuacje.Ola to mkomornik powinien interweniowac w sądzie a nie ty...on idzie na łatwizxne.To jego obowiąśzkiem jest zgłaszac wszystkie takie niedociągnięcia...
 
mamuska ja wiem,ale on moze interweniowac w sadzie dopiero po 1 wrzesnia bo do konca miesiaca musi czekac...
nie zostawie tak tej sytuacji

cholera zawsze musi byc cos nie tak...
 
reklama
Do góry