reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Pytam bo w takich miejscach spotykają się ludzie,którzy chcieliby posłuchać i wygadać się innym,którzy są w podobnej sytuacji do nich.
Jakoś dziwnie słucha się rad od kogoś kto ma niewielkie pojęcie o sytuacji samotnego rodzica a na końcu napisze : "ok, to ja się zbieram bo mężuś mi kolacyjkę zrobił".

Nie było to skierowane do nikogo osobiście.Ot tak,z ciekawości. :-)


Spoks.

Masz całkowitą rację - nie jestem w stanie wczuć się w 200% czy nawet w 100% w sytuację samotnej matki i nawet się nie staram - staram się nie udzielać rad - bo to by było nie logiczne i nie fair z mojej strony.

Nigdy żadna nie powiedziała mi albo innej bb że mają tu nie pisać bo czują się źle czy "niewygodnie" jeśli tak jest - to spoko niech powiedzą przestanę pisać o związku ale na pewno nie przestanę tu pisać bo lubię i cenię dziewczyny tutaj.


Jestem ciekawa która pisała tak o "mężusiu" :-p:rofl2:
 
reklama
Dzień dobry!
U nas dziś zimno, brrr, ale ja jak zwyle w pracy, więc mi to nie robi:-D:-D. Ale za to jutro wolne i ja zamawiam sobie dobrą pogodę:-D.
Co tam? Jak zaczął Wam się dzionek? Ja piję herbatkę miętową i czekam na klientów:-p.
 
Cześć Malenstwo,

U nas pogoda obrzydliwa - mokro, ciemno i chłodno. Jutro jeszcze praca ale za to od środy wolne i mam nadzieję że będzie lepiej - chciałam z małą gdzieś wyjechać ale jak tak będzie jak dziś to nie wiem czy jest to sensowne.

Aniu gdzie pracujesz i co robisz?

I jak maleństwo?
 
Witam cieplutko,
ja na chwilkę, w piątek miałam niezłą jazdę, wyjechałam 0 4 rano, a wróciłam o 23,30,
Mialam spotkanie z klientem w Krakowie, niech szlag trafi piątki. Oczywiscie cała Polska przekopana, obiazdy nieoznakowane - wrrrrrrr. No ale troszkę odpoczełam, i teraz mam zamiar kilka dni nie ruszac się z miejsca. ooooooooooo !!!!!!
Aniaaaaaaaa jak miło Ciebie widzieć- hehehe stara gwardia.
czechow - pisz pisz na tym topiku, mi osobiscie nie przeszkadza, czy ktoś jest w związku czy nie, najwazniejsze, że dobrze się czujemy wszyscy na topiku.
U mnie pogoda do D***** :-p a w piatek palunuję z Maleństwem wyskoczyć na kilka dni za granicę. A za tydzien nareszcie Paryż - huraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
ojejku jakie mam zaległości, trzeba leniwca wyrzucić za okno;-) i brać się ostro do pracki:-D:-D:-D
 
Cześć Wszystkim. ;-)

Miałam zajrzeć tu wczoraj wieczorkiem,ale... :baffled: W dzień bolał mnie brzuch od @ i wzięłam sobie tabletkę przeciwbólową,która to utknęła mi gdzieś na żołądku... :baffled: Tak mnie nawalało,że nic nie pomogło... Pół popołudnia spędziłam na "rozmowach" z kibelkiem. :-(
Wieczorem,jak Zuzia zasnęła też się położyłam,ale za nic w świecie nie mogłam zmrużyć oka. :-( Poszłam do Mamy po tabletkę na sen i od razu padłam (jakoś przed 21 :-) ). Ahhh,ale się wyspałam. :-D I już mnie nic nie boli. :-D :tak: :-D A Zuzia obudziła mnie rano wołając: "Aga! Aga! Aga!". :-D :-D :-D

Miłego dzionka! :-)
 
Sofiblue, kupe lat:-D:-D:-D, jak ja Cię dawno nie "widziałam" tutaj, Ty mnie też:-p. Widzę że u Ciebie nic się nie zmieniło, wyjazdy i wyjazdy...
Agutka, moja mama czasze, śpi z Hanią, żebym ja mogła zregenerować siły:-). A córka oryginalnie na Ciebie woła:-D:-D, nie ma to jak po imieniu:-p, Aga zawsze krócej niż mama:-D:-D:-D.
Czechow, ja pracuję na ekspozycji, na terenie carrefoura, firmy INDECO, i sprzedaję sobie tutaj szafy:-D:-D. Ogólnie nudy, a oto moje miejsce pracy:
Prawda, że mam mały monitor w kąciku??
 
Cześć Wszystkim. ;-)

Miałam zajrzeć tu wczoraj wieczorkiem,ale... :baffled: W dzień bolał mnie brzuch od @ i wzięłam sobie tabletkę przeciwbólową,która to utknęła mi gdzieś na żołądku... :baffled: Tak mnie nawalało,że nic nie pomogło... Pół popołudnia spędziłam na "rozmowach" z kibelkiem. :-(
Wieczorem,jak Zuzia zasnęła też się położyłam,ale za nic w świecie nie mogłam zmrużyć oka. :-( Poszłam do Mamy po tabletkę na sen i od razu padłam (jakoś przed 21 :-) ). Ahhh,ale się wyspałam. :-D I już mnie nic nie boli. :-D :tak: :-D A Zuzia obudziła mnie rano wołając: "Aga! Aga! Aga!". :-D :-D :-D

Miłego dzionka! :-)

ojej biedulko kochana, tulam:tak: dobrze ze juz Ci przeszlo:-) a Zuzia cudnie Cie obudzila hmm Maly Duzi Skarb:* Kocham Was;*
 
Aniu - cosik mi się obiło o uszy z Twoją pracą ale lata już nie te i zapomniałam.:rofl2:

A ja siłą rzeczy trochę się obijam - wszelkie sprawy załatwiłam już w zeszłym tygodniu (kiblowałam nawet do 19.00) a dziś miałam załatwiać ciąg dalszy z szefem - a tu klops - rozchorował się więc mam dzisiaj luzy. Jeszcze tylko jutro i później mam nadzieję wyjechać nad solinę albo gdzie nas oczy poniosą . A w przysżłym tygodniu do chorzowa na koncert metalliki - już się nie mogę doczekać
 
Agutka, moja mama czasze, śpi z Hanią, żebym ja mogła zregenerować siły:-). A córka oryginalnie na Ciebie woła:-D:-D, nie ma to jak po imieniu:-p, Aga zawsze krócej niż mama:-D:-D:-D.

Anuś,powiem Ci tak,że moja Mama to też nie jest "Baba",tylko "ala". :sorry2: :-D I to już od jakiegoś czasu. :-p "Baba",to jest dla Zuzi tylko Jej Prababcia. :laugh2: :-D :laugh2:
Ale monitorek... Nie powiem,nie powiem... :szok: Ja siedzę teraz przy kompie u mojego brata - on ma monitor taki ogromny i prostokątny,jak jakieś kino domowe,haha. :-D Tylko nie wiem,ile cali... :sorry2: :-p

ojej biedulko kochana, tulam:tak: dobrze ze juz Ci przeszlo:-) a Zuzia cudnie Cie obudzila hmm Maly Duzi Skarb:* Kocham Was;*

Dzięki Słonko! :blink: Tęsknimy,kochamy i czekamy! :-)
 
reklama
dzien dobry:)
agutka to widze ze zuzinek ma podobne przyzwyczajenai do oliwi, zawsze rano wychodze od neij tak kolo 7, dzisiaj spala sobie do 9:), jak sie obudzi to wola mnie:Ola,wiec juz sie przyzwyczailam.
pani w pobliskiem sklepie mowi po prostu:Ada, bo tak ma na imie:)
tak ajkos lepiej jej wychodzi mowienie po imeiniu:)
 
Do góry