reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

mamoJulci Krystian bardzo dobrze zaadoptował się w przedszkolu. Trochę się bałam na początku, bo miał niecałe 2,5 roku i był najmłodszy w grupie. Ale od początku nie płakał i bardzo fajnie się tam odnalazł.
Ale nie wiem jak to będzie w państwowym do którego idzie od września, bo tu jest malutka grupa około 10 dzieci, a tam będzie od razu 25 dzieci.
Nie wiem czy to nie za dużo, bo on lubi być widoczny i jest bardzo zazdrosny o uwagę pań. Ale stał się bardzo otwarty na inne dzieci. Kiedyś bardzo im dokuczał a teraz bardzo ładnie się potrafi bawić i widać, że dobrze mu robi kontakt z innymi dziećmi.
koreczku ściskam Cię i bardzo się cieszę że wygrałaś. I zaglądaj częściej bo brakuje tu Ciebie.
 
reklama
Olciu,super pomysł! :tak:

Koreczku,najważniejsze,że wygrałaś - gratulacje ogromne. :tak:

Ja zmykam do kuchni - sprzątać i gotowac. :-p Odezwę się później. :-)
 
dzien dobry:)
koreczek gratuluje ze wygralas.

a co do oczekiwania w zlobkach w okolicznych miastach to nie wiem jakie terminy... ale napewno ktorsze niz u nas... bo wiecej zlobkow jets.
 
U mnie to dopiero teraz zrobiła się paranoja, jest tylko jeden żłobek, ale nie ma najlepszej opinii i jak ja zapisywałam Krystiana to wcale nie było tak dużo chętnych i on się dostał bez problemu w 2006.
Ale już rok później podobno 60 dzieci się nie dostało :szok:.
A w tym roku to wogóle koszmar.

Mają postawić przedszkole na moim osiedlu i prywatne otwierają blisko.

U nas nagle zrobił sie boom dzieciowy :szok:, jak idę osiedlem, to gdzie nie spojrzeć albo dzieci młodsze od mojego Krystiana, albo kobitki w ciąży, często gęsto z 2 albo 3 dziećmi :blink:. Jedna mamusia nawet czwartego dzidziusia się spodziewa a ma dzieci z :2002, 2004, 2006 i teraz już w zaawansowanej jest.

Mama koleżanki Krystiana rodziła w kwietniu i mówi, że ją odesłali z naszego szpitala z powodu braku miejsc na porodówce :szok:.
Położne środowiskowe podobno już nie wyrabiają z jeżdżeniem do każdego dziecka w mieście.

Teraz strach mieć dzieci u nas, bo Krystian chyba jest ostatnim rocznikiem co jeszcze mniej ich jest, a i tak takie problemy z przedszkole, 350 trzylatków się nie dostało w tym roku do przedszkoli u nas. To co będzie za rok albo dwa :szok::szok::szok:.
 
jagoda i wlasnie u nas tez jest jeden zlobek... i bardzo duzo dzieci.
przedszkoli jest malutko i dlatego dzieci sie nie dostaja...
nawet trzylatki sa na listach rezerwowych.
a prywatne mamy tylko jedno,ale nawet jakbym poszla na satz to nei stac mnei na nie.
 
reklama
Bo wcześniej nie miałam czasu. :baffled: :sorry2: Jak Zuzia spała do południa,to byłam na większych zakupach,a później,jak już mi Córcia wstała i zjadłyśmy obiadek,to poszłam z Nią na spacer,no,a później siedziałyśmy u Nas na ogródkowym placu zabaw i robiłyśmy "Babu babu" i "Gooooooool!". :sorry2: :-D :laugh2:
 
Do góry